3 ідеї оригінального бізнесу Автор: lesya · Опубліковано: 29.12.2013 11:16 · Розділ: Цікаві факти

Власним сайтом в Інтернеті сьогодні вже нікого не здивуєш. Рано чи пізно практично кожен користувач зважується на відкриття власної сторінки, наповнюючи її яким завгодно контентом.

Попри свою банальність, відкриття власного сайту – досить-таки прибутковий бізнес. Можливість заробляти на рекламі, брати участь у різного роду партнерських програмах – все це дозволяє суттєво примножити власні доходи. Але перед тим, як ви почнете нормально заробляти, пройде чимало часу. Та й капіталовкладень новостворений сайт поглине чимало, адже вам не обійтися без просування сайту, PR, статейного прогона та цілої низки інших маніпуляцій, що зроблять ваш сайт привабливішим для пошуковиків та рекламодавців.

Та якщо ви – людина оригінальна, і переконані, що саме новизна та ексцентричність дозволять вам заробити грошенят, можете взяти на озброєння кілька ідей іноземних бізнесменів.

1. Американець Джей Паркінсон, для прикладу, вирішив працювати лікарем по Інтернету. Оскільки медичне обслуговування у Штатах коштує досить дорого, і не всі можуть собі дозволити оплатити страховку, послуги Джея користуються популярністю. Лікар в рік за обслуговування бере всього 500 доларів, і за ці гроші він в будь-який час доби зобов’язаний приймати скарги своїх хворих клієнтів через електронну пошту та скайп. Сума включає і два відвідування лікарем хворих – у крайніх випадках, звісно.

2. Відомо, що емансипація у США досягла свого апогею. Скориставшись цією ситуацією, американка Керрі Кіллінг організувала компанію під назвою «Жіночий дотик». Штат компанії – жінки, які виконують найрізноманітніші роботи – від будівництва будинків до електромонтажних робіт та ремонтів. Щорічний прибуток компанії сьогодні склав півмільйона доларів.

Жінки, що займаються будівництвом (фото з сайту tepliesledi.ru)
Жінки, що займаються будівництвом (фото з сайту tepliesledi.ru)

3. Новаторський підхід до бізнесу династії Стінісів дозволив компанії Skytypers заробляти по кілька мільйонів доларів щороку. Що ж пропонує компанія? Надписи в небі, зроблені літаками. Так, за допомогою спеціальних пристроїв, що випускають невеликі струмені пари, літаки малюють в небі цілі написи. Звісно, рекламного змісту. Висота кожної літери сягає чотирьох сотень метрів, а на виведення одного символу знадобиться всього чотири секунди. За словами авторів ідеї, такий напис у небі побачать щонайменше два мільйони осіб.


Інші новини розділу