Сигари та сигарилли допомагають кинути палити Автор: lesya · Опубліковано: 29.12.2013 09:47 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з tobacco.clan.su
Фото з tobacco.clan.su

Всі ми знаємо, що куріння – згубна звичка, якої практично неможливо позбутися. Непомітно та ненав’язливо, цигарки викликають залежність, і поки тобі здається, що ти лише граєшся, ти непомітно для себе опиняєшся у справжній тютюновій ямі.

Як і у випадку з іншими наркотиками, позбутися тютюнової залежності буває дуже важко. Скільки б способів не вигадувало людство, скільки б грошей не було зароблено різними шарлатанами, що пропонують все нові методи позбавлення тютюнової залежності, - все це – звичайні нісенітниці, до тих пір, допоки людина не збере всю волю в кулак і не відмовиться від сигарет. Та, на превеликий жаль, не у всіх це виходить. Найменший стрес – і ми спішимо в кіоск за черговою пачкою струнких та небезпечних товаришок.

Існує чимало способів кинути палити. Та далеко не всі вони однаково дієві, тим більше, що залежність – річ психологічна, а отже, й підхід до позбавлення від неї повинен бути індивідуальним. Комусь допомагають безнікотинові цигарки, комусь – нікотинові пастилки чи жуйки, а хтось, спалюючи всі мости, відмовляється від куріння зовсім.

Для тих же, хто не в силах відмовитися від паління, є ще один спосіб знизити згубний вплив нікотину на свій організм – купить сигариллы або сигари.

Звісно, безпечним цей спосіб назвати не можна аж ніяк, тим не менше, багато для кого, як свідчать відгуки в Інтернеті, він став ефективним.

Чому? Тому що сигарилли та сигари дозволяють перетворити куріння зі звички в естетичне задоволення. Та й сам процес паління сигар і сигарил передбачає зосередження на самому процесі, а це означає, що ви не випалите 2-3 цигарки підряд, навіть цього не помітивши.

Одним словом, багато хто з тих, кому все-таки вдалося кинути палити, зізнаються, що час від часу (не частіше одного разу на тиждень) дозволяють собі насолодитися димом сигари.

В принципі, переваг у куріння сигар і сигарил у порівнянні з цигарками є декілька. Й одні, й другі виготовляються з чистого тютюну (порізаного або цільного), з домішок до якого додаються хіба що ароматизатори. Та й оболонка сигарил і сигар виготовляється з цільного або пресованого листка тютюну, тоді як оболонка цигарок – папір, просякнутий селітрою, який дозволяє цигаркам тліти не згасаючи.

Та й дим при курінні у випадку з сигарами в легені не затягується. При цьому насолода від сигар і сигарил зумовлена сприйняттям смакових рецепторів, й увесь дим концентрується в роті. А це означає, що, якщо ви зловживатимете сигарами й сигарилами, замість раку легень ви піддаватиметеся виникненню раку губи. Не надто втішна альтернатива, чи не так?..


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.