6 порад, які допоможуть продти квартиру швидко та вигідно Автор: lesya · Опубліковано: 29.12.2013 08:38 · Розділ: Цікаві факти

Продаючи квартиру, кожен власник намагається дійти максимально вигідної для себе згоди з покупцем, заправивши за помешкання якомога вищу суму. В той же час покупець намагається перетягнути вигоду на свій бік, звертаючи увагу на недоліки та занижуючи ціну. Як би там не було, деякі дрібниці допоможуть вам продати квартиру швидко та вигідно.

1. Уборка квартир. Пам’ятайте, ваша квартира повинна бути якомога чистішою. Сяючі вікна, особливо, коли оглядини квартири відбуваються вдень, ретельно вимиті плафони люстр. Приберіть зі столів та інших горизонтальних поверхонь всі зайві речі, щоб простір квартири не виглядав захаращеним.

Фото з mukachevo.zak.slando.ua
Фото з mukachevo.zak.slando.ua

2. Краще за все продавати квартиру без меблів – так вона виглядатиме просторішою і в очах покупців більш привабливою.

3. Якщо ж ви продаєте дім, в якому живете, і можливості винести меблі нема, постарайтеся «знеособити» квартиру: приберіть колекційні речі, сімейні фотографії, якісь особливі дизайнерські акценти (якщо це можливо) – якщо в квартирі не пануватиме дух вашої сім’ї, фантазія покупця увімкнеться на облаштування приміщення за своїм смаком.

4. Зробіть косметичний ремонт. Переробляти повністю все в квартирі, повірте, не варто: ви від цього не виграєте. А ось косметичний ремонт може добряче вам допомогти. Приберіть грибки та плісняву, заробіть дірки в стінах та підлозі – квартира виглядатиме охайною, а отже, й привабливішою в очах покупця.

5. Зверніть увагу на аромати, які панують у вашій квартирі. В результаті низки проведених досліджень вченими було з’ясовано, що покупці схильні оцінювати нерухомість не лише очима, але й носом. При цьому запахи настільки впливають на людей, що неприємний аромат в ідеальній, здавалося б, квартирі, може змусити покупця повністю відмовитися від затії.

Згідно з результатами опитування, найтяжчі для сприйняття – тютюн та котяча сеча. Ці запахи практично неможливо приховати, при цьому вони є й найбільш відштовхуючими. А ось запахи домашньої випічки та щойно завареної кави створюють відчуття затишку.

Та все ж у випадку з продажем квартири найбільш доцільними будуть квіткові аромати, твердить психолог Ейвері Гілберт.

За словами дослідника, запахи не варто приховувати – їх слід позбутися зовсім. Самим продавцям також варто звернути увагу на свій зовнішній вигляд.

6. Підготуйте відповіді на всі можливі запитання покупця. Ви повинні аргументувати свою позицію, щоб ваші заперечення не виглядали голослівними. Приміром, якщо покупець заявить, що квартира розташована далеко від центру, ви наголосіть на перевагах нижчого рівня загазованості, меншої кількості транспорту тощо. Словом, перетворюйте недоліки у переваги


Інші новини розділу