Чи можна пити воду з-під крана Автор: lesya · Опубліковано: 25.12.2013 18:42 · Розділ: Цікаві факти

Якість води, яке тече з-під крану, залишає бажати кращого. І скільки б влада не розпиналася, що вода у кранах проходить всі випробування та відповідає нормам, всі ці твердження украй далекі від істини: вода на очисних станціях і справді може відповідати нормі, але труби, по яких вона постачається в квартири та будинки, далекі від ідеалу. Вони вже давно відслужили своє, але ось коштів на заміну найбільш понищених ділянок водопроводу нема.

Результат вражаючий – іржа роз’їдає трубу наскрізь, і всередині труб заводяться паразити. Це буває рідко, та навіть невелика ймовірність напитися води з черв’яками якось не дуже приваблює.

Що робити в такому випадку? Як мінімум, кип’ятити водопровідну воду – так ви вбережете себе та свою сім’ю від паразитів та інших інфекцій. Та шкідливі речовини, а зокрема сполуки важких металів, не дінуться нікуди, і преспокійно потраплять у наш організм.

Який вихід? Купувати фільтри для очищення води або ж мінеральну воду в пластикових бутлях. Але й тут на вас чатують небезпеки.

Фото з vk.com
Фото з vk.com

Придбавши фільтр на сайті http://filtry.org.ua/, ви гарантовано отримаєте якісну продукцію, яка забезпечуватиме вас необхідним об’ємом питної води щодня. Та яку б установку ви не вибрали, пам’ятайте: якщо ви протягом тривалого часу не використовуватимете фільтр, на ньому зберуться шкідливі мікроорганізми, які потраплять у воду, а потім і у ваш шлунок. Та все ж фільтри для води – це, мабуть, найкращий варіант.

Що ж стосується мінеральних вод, то не варто сліпо довіряти виробникам. Більшість питної води і справді розливають з-під крана, попередньо очищуючи воду найрізноманітнішими методами. Навіть такий відомий виробник, як Бонаква, також грішить тим, що набирає воду з-під крана. Плюсом вважати можна хіба те, що компанія в цьому чесно зізнається, і кожен покупець дізнається, що він п’є воду не з кришталево чистих джерел, а з центрального водозбору.

Інші ж виробники не настільки добросовісні. І якщо на етикетці міститься інформація, ніби ви п’єте найчистішу артезіанську воду, яку добувають прямо з джерел, не вірте: практично вся вода проходить попереднє очищення, а вже тоді до неї додають солі та мінерали.

А це означає, що, купуючи мінеральну воду, ви просто-на-просто платитимете за очищену воду, яка тече з вашого крана. Придбавши якісний фільтр, ви очищатимете воду у себе вдома, а це заощадить чимало ваших грошенят.


Інші новини розділу