Що можна зробити зі старого мотлоху Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2013 15:38 · Розділ: Цікаві факти

Якщо у вас вдома назбиралася купа мотлоху, не поспішайте його викидати: трішки фантазії, і весь непотріб перетвориться в справжні витвори мистецтва.

Так, деяк умільці прикрашають свій дім речами, які ми ні трохи не замислюючись несемо на смітник. А з них можна було б зробити багато цікавого.

1. Якщо у вас є дача або ж ви мешкаєте у власному будинку, старі гумовики можуть перетворитися в… різнобарвні клумби. Все, що вам потрібно, це придумати для них кріплення, повісити на паркан чи стіну, засипати землею і посадити вазони.

Так само можна використовувати й старі пластикові пляшки – Головне, придумайте, як ви їх розставите, щоб все виглядало оригінально та незвично.

Фото з http://www.diy.ru/
Фото з http://www.diy.ru/

У клумби для квітів можна перетворити й старі парасолі. Їх слід увіткнути ручкою в землю – так, щоб вони були в напіввідкритому стані. В утворений простір насипати землі і посадити квіти. Якщо парасольки різнобарвні і квітасті, вони стануть справжньою родзинкою вашого квітника.

Фото з selenaart.ru
Фото з selenaart.ru

2. Зі старого алюмінієвого профілю можна виготовити рамки для картин, перефарбувавши їх у потрібний вам колір. Така рамка виглядатиме оригінально і футуристично, головне витвір мистецтва підібрати вдало.

Фото з mebsam.com
Фото з mebsam.com

З алюмінію можна виготовляти різні речі, саме тому сьогодні продажа алюминиевого профиля налагоджена дуже добре. Він знадобиться і для виготовлення меблів, з нього можна виготовляти оригінальні полички тощо.

3. Якщо ви – любитель напоїв, що продаються в бляшаних баночках, не поспішайте викидати кільця-відкривачки: назбиравши їх достатню кількість, ви зможете виготовити чудові люстри.

Фото з http://www.diy.ru/
Фото з http://www.diy.ru/


Щоб виготовити люстру, візьміть міцний алюмінієвий дріт і сформуйте з нього каркас. Потім по черзі нанизуйте зігнуті вдвоє алюмінієві кільця, щоб вони тісно примикали одне до одного. Кілька рядів – і люстра готова, при чому ви можете експериментувати з формами.

4. Оригінальну люстру можна виготовити і зі старих дерев’яних вішаків, скріпивши їх одне до одного по колу.

Фото з http://www.diy.ru/
Фото з http://www.diy.ru/

5. Старий скейт, який давно відслужив своє, перетвориться в оригінальну полицю, на яку ви зможете складати дрібні речі.

Фото з http://www.diy.ru/
Фото з http://www.diy.ru/


Полицю можна виготовити і зі старої гітари. Для цього слід відокремити верхню кришку, а всередину приладнати кілька дощечок.


Інші новини розділу