Facebook читає навіть неопубліковані повідомлення Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2013 15:42 · Розділ: Суспільство

Суперечки навколо конфіденційності інформації в Інтернеті тривають вже досить довго. Дехто навіть упевнений, що соціальні мережі були створені спецслужбами для отримання можливості стежити за всіма користувачами. Можливо, в дечому вони мають рацію, адже нещодавно, для прикладу, з’ясувалося, що у Facebook можуть читати навіть неопубліковані користувачами повідомлення. Це стало відомо після того, як дослідники компанії обмовилися, що проводять дослідження активності п’яти мільйонів користувачів, мешканців США та Великобританії.

В рамках дослідження співробітники компанії ставили за мету з’ясувати, як часто користувачі «Фейсбуку» вдаються до самоцензури, пишучи пости та коментарі. Спеціально створений алгоритм починав відстежувати записи, якщо користувач набирав хоча б п’ять знаків і не відправляв їх протягом десяти хвилин – такий запис автоматично зараховується до само цензури. При цьому співробітники мережі відзначили, що не вникали в суть написаного, беручи до уваги лише кількість символів. Крім того, попереджуючи виникнення суспільного резонансу, вони зазначили, що дослідження проводилося відповідно до користувацької угоди, яку при реєстрації в мережі підписує кожен.

Якщо ж ви не бажаєте, щоб ваші ненадіслані записи піддавалися прочитанню, можете вчинити двома способами: або повністю відмовитися від користування мережею, або ж вимкнути підтримку JavaScript у вашому браузері. Але в такому випадку чимало сайтів відображатимуться некоректно.

А трохи раніше у Facebook, вирішивши піти назустріч користувачам, які вимагали створення кнопки «Не подобається», розробили додаток, який дозволяє не приховувати своїх істинних почуттів стосовно друзів по мережі.

Додаток отримав назву Hate With Friends – «Ненависть з друзями».

Якщо вам раптом заманеться розсортувати своїх друзів за запропонованим нещодавно принципом, ви повинні зайти на сайт програми, та через нього зайти у Facebook. Піля цього на сторінці під профілями ваших друзів з’являться кнопки «Ненавиджу її/його». Ви можете цю кнопку натиснути, але ваш «друг» дізнається про ваші емоції лише тоді, коли сам натисне під вашим профілем «Ненавиджу». Новий додаток дозволить розділити друзів на три категорії: «Всі», «Ті, кого я ненавиджу» та «Ті, хто ненавидить мене».

Якщо ви в когось викликаєте ненависть, можете натиснути на кнопку і відправити подарунок – може, у такий спосіб ви станете фаворитом.

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.