Кілька способів, які допоможуть обійти "Антиплагіат" Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2013 11:07 · Розділ: Цікаві факти

В наш час, коли технології та Інтернет досягли високого рівня, здавалося б, нема нічого легшого, ніж написати курсову роботу: в Мережі можна знайти будь-яку інформацію, і зліпити з неї сякий-такий текст. Ось лише робити цього не радимо, адже сьогодні у вільному доступі у кожного викладача є програми перевірки тексту на наявність плагіату.

Що з того, спитаєте ви? А те, що прискіпливий викладач, завантаживши вашу роботу в Інтернет, зможе з легкістю перевірити, з яких джерел ви почерпнули інформацію. І якщо він вирішить, що самостійно над роботою ви попрацювали мало, робота знову до вас повернеться, і так триватиме до тих пір, поки ви не перепишете її вручну або ж не вдастеся до інших методів. Яких саме, ми зраз вам розкажемо: нижче мова піде про те, как обойти антиплагиат.

Якщо мова йде про курсову (а здебільшого у випадку з курсовими викладач зарахує роботу, унікальність якої становить 50-80%), можете скористатися наступними методами.

1. Замість українських літер спробуйте підставляти англійські або російські. Зовні такий текст нічим не відрізнятиметься від вихідного, проте ви ризикуєте бути спійманим викладачем на гарячому: йому просто необхідно буде скопіювати текст у «Ворд», і в усіх словах з підставними літерами підкреслюватимуться помилки. Скоріше за все, вам таку роботу завернуть.

Фото з сайту newsroom.su
Фото з сайту newsroom.su

2. Спробуйте замінити слова синонімами. У «Ворді» є функція підбору синонімів. Але робити це треба вручну, і, скоріше за все, на підбір синонімів до кожного слова ви витратите більше часу, ніж на якісний рерайт, який дозволить програмі сприйняти ваш текст лояльно.

3. Можете скористатися синонімайзерами, які підбирають синоніми автоматично. Плюс цього методу – короткі строки, за які програма обробить текст, мінус – якщо підставних слів багато, кінцевий текс, який ви отримаєте, повна нісенітниця. Його треба ретельно вичитувати, виправляючи помилки, що знову ж таки вимагає більше часу, ніж набір тексту вручну.

4. Тому найкращим способом обійти «Антиплагіат» є все-таки якісний рерайт. Зберігаючи суть тексту, ви по-іншому подаєте матеріал, міняєте морфологічну будову слів та синтаксичну структуру речень, і тоді жодна перевірка вам не страшна.

Все сказане вище стосується курсових робіт чи рефератів, які не вимагають стовідсоткової унікальності. Якщо ж мова йде по дисертацію, про всі ці способи можете забути. Робота й справді повинна бути унікальною. Більше того, вона має бути ще й грамотно оформленою, адже навіть цитати та кліше висвітляться плагіатом. Не забувайте ставити посилання на джерело, з якого взято цитату, і навіть якщо ви взяли тільки ідею, яку не цитуєте дослівно, ви повинні ставити посилання, дописуючи при цьому «Оброблений текст».


Інші новини розділу