Як за допомогою кольору маніпулювати відвідувачами сайту Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2013 19:20 · Розділ: Психологія

Бізнес в Інтернеті сьогодні набув широкого розмаху, а ніякий бізнес не можливий без власного офісу – в Інтернеті це свій сайт.

Створенням сайтів сьогодні займаються професійні дизайн студии, та все ж багато початківців пробують створити сайт самостійно. Якщо ви – не майстер своєї справи, і бажаєте справді ефективно використовувати свій сайт, цього робити не варто: сайт – це не просто осередок інформації про вас чи про вашу фірму, але й інструмент спілкування з потенційними покупцями товарів або послуг. Тому при створенні сайтів дуже важливо довіритися професіоналам.

Дуже важливо при створенні сайту враховувати психологічні особливості потенційної цільової аудиторії, а також зручність структури сайту – навряд чи якомусь покупцеві захочеться залишитися на сайті, на якому панує безлад. При оформленні сайту велику увагу слід приділити колірній гамі – саме за допомогою кольору можна маніпулювати користувачами, спонукаючи їх до дії.

Фото з xn--80aqafcrtq.cc
Фото з xn--80aqafcrtq.cc

Так, червоний колір, агресивний та пристрасний, спонукає до здійснення покупок. Щоправда, покупок імпульсивних, необдуманих. Саме він – кращий колір для повідомлення про акції та знижки в магазинах різного спрямування.

Зверніть увагу: навіть ресторани швидкого харчування для дизайну приміщень використовують червоний у поєднанні з жовтим: перший спонукає вас купити шкідливий товар, не замислюючись над тим, чи потрібен він вам і вашому організму, а жовтий стимулює апетит.

Натомість синій колір здатен викликати довіру. Саме тому в синіх тонах оформлює свої сайти більшість банків. Підійде цей колір для людей, що звикли здійснювати осмислені покупки.

Зелений – колір стабільності і консерватизму. Чудове рішення для сімей з дітьми, які понад усе хочуть здобути впевненість у завтрашньому дні. Часто цей колір обирають продавці, що пропонують споживачам продукти харчування.

Жовтий колір прекрасно підійде для оформлення сайтів, орієнтованих на молодь. Він створює відчуття затишку, а також покращує процес травлення. Але пам’ятайте: з жовтим дуже легко переборщити, й домогтися цілком протилежного ефекту.

Обережно слід поводитися і з рожевим. Цей колір часто обирають власники магазинів з косметикою та парфумерією, та коли рожевого забагато, може виникати відчуття недозрілості, а отже, ненадійності.

Золотистий колір – колір багатства. Тож якщо ваша цільова аудиторія – золота молодь чи дружини олігархів, сміливо оформляйте сайт саме в цьому стилі.


Інші новини розділу