Найдовше в історії рукостискання зафіксували в Грузії Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2013 08:59 · Розділ: Суспільство

Досить цікавий рекорд світового рівня було цими днями встановлено в столиці Грузії Тбілісі – тут зафіксували найдовше в історії рукостискання.

Рекордсменами стали два актори – Оганнес Аджінян з Єревану, який працює пантомімом, та Деніс Баріш, його колега зі Стамбулу. Тривалість найдовшого в історії рукостискання, зафіксованого Книгою рекордів Гіннеса, становить 43 години 3 секунди.

На сторінці «Фейсбук», присвяченій цій події, є чимало цікавого про обох диваків. Повідомляється, що до встановлення рекорду чоловіки добряче тренувалися. В якості тренера вони обрали Жірайра Дадасяна, відомого в мистецьких колах кінорежисера, який і взяв на себе функцію підготовки акторів. Всього підготовка до встановлення світового рекорду в цій досить-таки дивній справі тривала близько тижня.

Під час встановлення рекорду акторам заборонялося роз’єднувати руки. При цьому вони могли присідати на стільці, попивати чай та ласувати шоколадом, але ось розтискати руки їм заборонялося.

Незважаючи на те, що рекорд багато в кого викличе спантеличену посмішку, це не так уже й легко майже дві доби поспіль тримати когось за руку, відмовившись від відпочинку та інших необхідних речей. Проблеми виникали навіть з відвідуванням туалету.

Якщо вам цей рекорд видасться вкрай безглуздим, то поспішимо вам заперечити: захід несе в собі глибоку символіку. Він покликаний продемонструвати обом народам, турецькому та вірменському, та й, зрештою, усьому світові, що обидві нації можуть співіснувати в мирі та злагоді.

І тепер той факт, що рекорд внесено до Книги рекордів Гіннеса, а захід привернув увагу світової громадськості, є гарантією того, що вже ніхто не зможе зруйнувати проект з організації дружніх взаємин між країнами, як це було зроблено в Карсі в 2011 році, говорять організатори заходу. Що ж стосується подій 2011 року, то тоді влада Туреччини видала розпорядження знести монумент, встановлений на честь вірменсько-турецької дружби.

В такому світлі встановлений рекорд набуває зовсім іншого відтінку, і його глибока суть не дозволить ні на мить сумніватися в мужності та патріотизмі представників обох народів.

Поки що невідомо, чи рекорд вже занесли до Книги рекордів. Невідомим залишається і той факт, як влади обох країн поставилися до заходу.

Тим не менше, увагу світової громадськості до проблеми привернути вдалося, а це означає, що захід виконав своє завдання.

Джерело: http://crazy-planet.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.