В Мілані наказали прибрати ялинку, прикрашену іграшками із секс-шопу Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2013 17:13 · Розділ: Події у світі

Чим тільки люди не прикрашають новорічні ялинки! Саморобні прикраси та цукерки, пряники, солодощі і всілякі різнобарвні дрібнички... Та прикрасити ялинку іграшками із секс-шопу наважиться, погодьтеся, не кожен.

Ідея, нехай і досить оригінальна, справедливо обурила батьків, у яких є маленькі діти, адже такий різдвяний атрибут просто вбиває дух Різдва. В результаті ялинку, що з’явилася недавно на вулицях Мілану, швиденько прибрали, але пристрасті, які вона викликала, не вщухають.

Так, цими днями італійські чиновники наказали прибрати з вулиці ялинку, прикрашену товарами з секс-шопу. З’явилася вона близько тижня тому в самісінькому центрі Мілану, на одній з найбільш пожвавлених вулиць.

Диво-ялинка для дорослих була прикрашені традиційними різдвяними листівками, та основною її родзинкою були рожеві вібратори та інші пікантні дрібнички, які традиційно можна побачити хіба що на полицях секс-магазину.

Згодом з’ясувалося, що дивна інсталяція є дітищем власниці секс-магазину, яка у такий дивний спосіб вирішила привітати перехожих з наближенням Різдва. Норма Россеті (Norma Rossetti) зауважила, що не мала ні найменшого наміру рекламувати свій товар, а просто вирішила подарувати мешканцям міста таке собі «дерево задоволення».

Власниця магазину також зізналася, що створенням оригінального дерева вона намагалася продемонструвати, що пора відкинути всі упередження й почати сприймати секс-іграшки як один з найбільш необхідних предметів у побуті.

Та схоже на те, що Норма домоглася цілком протилежного ефекту, адже ялинка викликала шквал емоцій, здебільшого негативних.

Чутка про еротичне дерево задоволення швидко розповсюдилося серед мешканців Мілану, і дуже скоро місцеві чиновники отримали гнівну скаргу від батьків, які говорять, що секс-іграшки, розвішані на ялинці, зіпсували дух Різдва та атмосферу сімейного свята.

Чиновники зреагували негайно: відповідні служби навідалися в магазин, попросивши власницю прибрати непристойну інсталяцію. Вона вимогу виконала, та ось вирішила виправдати себе перед журналістами: «Всі об'єкти, розвішані на елегантному дереві задоволення, підбиралися зі смаком. Я не хотіла нікого шокувати, не хотіла зробити щось погане. Я мала намір тільки порушити табу», - виправдовується Норма.

Підштовхнуті прикрим інцидентом чиновники звернулися до городян з проханням «дотримуватися тверезості мислення під час прикрашання міста».

Джерело: http://azbukaka.ru/

Інші новини розділу