Індійський кухар смажить рибу, занурюючи руки в розпечену олію Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2013 14:48 · Розділ: Цікаві факти

Є люди зі своєрідним хобі – шокувати оточуючих. Хтось ковтає цвяхи та скло, інші харчуються бензином. А ось індійський кухар шокує навколишніх тим, що щодня смажить рибу.

В принципі, нічого особливо саме по собі це заняття не таїть – практично всі ми хоча б раз у житті та й смажили рибу. Але те, як робить це 65-річний шеф-кухар, по-справжньому шокує: чоловік з легкістю опускає руки в розпечену олію, витягуючи їх звідти цілими та непошкодженими.

Температура кипіння олії, яку використовують для смаження риби, сягає 200 градусів. Та індійця Према Сінгха це не зупиняє: його руки зовсім не відчувають болю. Більше того, вони, схоже, абсолютно ніяк не реагують на високу температуру середовища.

Сам Прем зізнається, що справа тут не в неймовірній терплячості – у чоловіка ніколи не було ні опіків, ні пухирів. «Я роблю це вже чверть століття. Це всього лише досвід. Я занурив руку в розпечену олію всього лише раз. Потім я зробив це знову. І тоді зрозумів, що вона не завдає мені ані найменшої шкоди», - розповів літній чоловік.

Своїм незвичним вмінням Прем приваблює натовпи клієнтів – щовечора у ресторані збирається чимало охочих на свої очі побачити, як кухар робить свою справу. Кожен, хто не прийде до ресторану, хоче побачити, як чоловік занурює руку в киплячу олію, і йому вже ця справа трохи надокучила, зізнається Прем.

Унікальні можливості організму індійця посприяли процвітанню його бізнесу. Колись, десь у 60-х, батько тоді ще юного хлопця відкрив невеликий магазин, в якому продавалася смажена риба. Розташовувався він в старому Делі. Згодом батько помер, віддавши магазин синові, а той вмудрився розкрутити його завдяки своїм оригінальним здібностям. Тепер тут готують найпопулярніші індійські делікатеси, та все ж найбільш затребуваною стравою залишається смажена риба, адже її приготування викликає стільки задоволення в оточуючих.

Саме охочі на власні очі пересвідчитися, що можливості індійця – не вигадка, й приносять чималий прибуток Прему, адже щодня його ресторан продає близько 100 кілограмів смаженої риби.

Кипляча олія, схоже, зовсім не спантеличує Према (фото з сайту http://www.pervik66.ru/)
Кипляча олія, схоже, зовсім не спантеличує Према (фото з сайту http://www.pervik66.ru/)

Тепер літньому чоловікові у ресторані допомагають два його сини. Вони намагатимуться всіма силами посприяти процвітанню родинного бізнесу, та чи вдасться це їм після того, як батько не зможе смажити рибу, занурюючи руку в окріп, невідомо.


Інші новини розділу