В сучасних американок виявили феномен "непорочного зачаття" Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2013 14:55 · Розділ: Події у світі

Досить цікавий феномен у своїх співгромадянок виявили американські вчені. Незвичне явище, яке так здивувало учених, отримало назву феномену «непорочного зачаття».

Дослідження поводилося групою вчених з Університету Північної Кароліни. Отримані фахівцями результати були цими днями опубліковані в різдвяному номері наукового журналу BMJ.

Після низки проведених аналізів вченим вдалося з’ясувати, що феномен «непорочного зачаття» існував не лише тоді, коли народився Ісус Христос, - його можна з легкістю відшукати у США і сьогодні.

Вчені вирішили опитати молодих жінок, з’ясувавши, як, де та після якого статевого акту вони завагітніли. Всього в експерименті взяло участь вісім тисяч представниць прекрасної статі.

Десь із піввідсотка респонденток (а це більше 40 осіб) заявили, що завагітніли, залишаючись непорочними. Тобто до моменту запліднення вони були незайманими, та й сам процес зачаття не супроводжувався статевим актом.

Жінки чи дівчата – як їх правильніше називати? – не вдавалися й за допомогою до різного роду репродуктивних технологій, за допомогою яких могли б завагітніти.

Дослідження тривало більше чотирнадцяти років. У його рамках вчені регулярно проводили опитування дівчаток, дівчат та молодих жінок стосовно їх сексуального життя та вагітностей. При цьому опитування проводилося в суворо конфіденційній обстановці.

Паралельно з відповідями на пікантні запитання, вчені фіксували й такі дані, як вік респонденток, їхнє ставлення до релігії, а також те, як вони сприймають дошлюбні статеві взаємини. Перевірялися й знання різних методик контрацепції.

На додачу, дослідники перевіряли наявність статевого виховання в школах, де навчалися дівчата, з’ясовуючи водночас, як часто батьки говорили з ними про секс та про методи запобігання вагітності.

Поки тривало дослідження, 5340 учасниць завагітніли, при цьому 45 дівчат заявили, що не мали ніяких статевих стосунків ні до, ні під час вагітності, залишаючись незайманими.

Цікавим виявився той факт, що серед дівчат, які стали жертвами «непорочного зачаття», більше тих, хто переконаний в необхідності збереження невинності до шлюбу, і батьки яких рідше говорили з ними про секс. При цьому дівчата-діви народжували в середньому в дев’ятнадцять років, тоді як ті, хто завагітнів «природнім» способом, народжували майже в двадцять два.

Дивно, але більшість «непорочних» зачать відбулися напередодні Різдва, і в більшості жінок народилися хлопчики.

Джерело: http://viknaodessa.od.ua/news/?news=85370

Інші новини розділу