Каналізаційна рибалка у США здобуває все більше прихильників Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2013 12:24 · Розділ: Життя

Запеклі любителі порибалити готові годинами просиджувати нерухомо, щоб спіймати обережну рибину на свою вудочку. Їх не зупиняють ніякі перепони: ні мороз чи вітер, ні дощ, ні далекі відстані, які іноді доводиться долати в пошуках водойми, ні навіть відсутність… самої водойми. Що з того, що поблизу нема озера чи річки? Не відмовлятися ж через таку дрібницю від улюбленого заняття…

Схоже, так сказав про себе один техаський підліток, який вирішив ловити рибу в каналізації. Спершу хлопець ловив на собі лише спантеличені погляди перехожих, та останнім часом заснований ним вид спорту знаходить все більше послідовників.

А проштовхує своє заняття в маси винахідливий Кайл Негелі, використовуючи всі можливості сучасного Інтернету.

П’ятнадцятирічний Кайл Негелі переконаний, що саме він є винахідником каналізаційної риболовлі. Хлопець говорить, що спіймати рибу в каналізації так само просто, як в озері чи на річці. Все, що вам знадобиться для цього чудернацького заняття, це шматок волосіні, гачок, приманка та, як і всім рибалкам, трохи терпіння.

Юнак захопився настільки, що вирішив викласти відео своєї рибалки в Інтернет. Користувачів вразили розміри риби, яку підліток витягував з отвору каналізаційного люка.

Кайл вирішив поділитися, звідки в нього з’явилася ідея ловити рибу в каналізації. Одного прекрасного дня, коли хлопець грав у м’яча, він наблизився до каналізаційного люка, не прикритого кришкою. Хлопець не помітив небезпеки, і його м’яч втрапив у безодню. Тоді хлопець зрозумів, що у каналізації є вода, а значить і риба, яку, без сумніву, можна ловити.

Хлопець ловить рибу досить вражаючих розмірів (фото взято з сайту http://fedpost.ru/)
Хлопець ловить рибу досить вражаючих розмірів (фото взято з сайту http://fedpost.ru/)


Хлопець навіть побився об заклад з власним батьком на цілих 5 доларів, намагаючись переконати того, що йому таки вдасться спіймати рибу у стічних водах. Хлопець переміг. Він взяв шматок волосіні завдовжки з три метри, виготовив з неї вудку, а в якості приманки використовував шматки хот-дога.

Минулого літа хлопцеві вдавалося ловити по кілка рибин на тиждень. Щоправда, їсти хлопець спійману здобич не наважується, і випускає її назад у каналізацію. Як кажуть, головне процес, а не результат.

До речі, навіть тепер, коли надворі похолодало, хлопцеві вдається ловити по кілька рибин щотижня.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.