Пополнение счета телефона банковской картой - один из наиболее удобных способов оплаты за мобильную связь Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2013 10:35 · Розділ: Мобільний зв’язок

Фото з finance.obozrevatel.com
Фото з finance.obozrevatel.com

Без мобільного телефону сучасній людині важко уявити своє життя. За підрахунками фахівців, на сьогоднішній день у світі більше 89% всього земного населення користується мобільними телефонами.

Більше того, людство настільки звикло до використання мобільних, що в багатьох навіть почали розвиватися психічні відхилення. Одне з них – синдром фантомного дзвінка – змушує людей по сто разів на день перевіряти свій пристрій: чи не телефонував, бува, хто… Стається це кожного разу, як людина почує якийсь сторонній звук або вібрацію, й одразу пов’язує їх з дзвінком.

Інший розлад отримав назву номофобія. І зустрічається він серед користувачів мобільних пристроїв дедалі частіше. Говорячи іншими словами, номофобія – це панічна боязнь людини залишитися без мобільного. Зверніть увагу на оточуючих: у когось розряджений акумулятор викликає легку тривожність, для інших же це справжня трагедія…

З дня, коли було здійснено перший дзвінок по мобільному, пройшло чимало часу – цілих 40 років. Відтоді розробники почали активно працювати над удосконаленням та здешевленням мобільних пристроїв, бажаючи зробити їх доступними для широкого загалу. І, треба сказати, їм це вдалося: асортимент мобільників на сьогоднішній день вражає.

Та й цим все не обмежується: сучасні телефони – це повноцінні міні-комп’ютери, нашпиговані найостаннішими технологічними досягненнями та часом аж неймовірними функціями.

Змінилися й способи оплати за зв’язок. Якщо колись за мобільний можна було заплатити, тільки придбавши карту поповнення, то сьогодні ви можете поповнити телефон, не виходячи з дому. Все, що для цього потрібно, це доступ до Інтернету, електронні гроші чи банківська карта з плюсовим балансом.

Є кілька способів поповнити мобільний через Інтернет. Один з найновіших – пополнение счета телефона банковской картой. Так, в мережі сьогодні активно працюють різного роду онлайн-термінали, які дозволяють перерахувати гроші на телефон без комісій та стягнень. Все, що від вас потрібно, знайти ресурс, якому можна довіряти, ввести номер карти, вчинити ще низку маніпуляцій (кожен термінал пропонує свої правила), - і за лічені хвилини на ваш телефон прийдуть довгождані гроші. Більшість онлайн-теміналів співпрацюють з картами «Віза», «Мастеркард» та «Маестро».

Також ви можете поповнити телефон, скориставшись послугами вашого Інтернет-банку. Більшість серйозних банків вирішили охопити ще й віртуальну площину, запропонувавши клієнтам можливість здійснювати низку операцій по перерахунку коштів прямо в режимі онлайн. Одна з цих послуг – поповнення рахунку. Тож якщо у вас є карта того чи іншого банку, сміливо реєструйтеся на їхніх сайтах і проводьте потрібні вам грошові перекази.

Не складе труднощів поповнити телефон і тим, у кого є електронні гаманці. Системи «Вебмані», «Яндекс-гроші», «Ківі» та інші також пропонують послуги поповнення рахунків.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.