6 найбільш непотрібних функцій смартфонів Автор: lesya · Опубліковано: 18.12.2013 15:04 · Розділ: Нові технології

В боротьбі за клієнтів виробники смартфонів часто обладнують свої пристрої непотрібними функціями, які, окрім демонстрації потужності мобільних пристроїв, більше ні на що не придатні.

1. Однією з таких функцій є режим подвійної зйомки, якою оснащені деякі пристрої від Samsung та LG. Вона передбачає можливість одночасно знімати двома камерами, що дозволяє вам зафіксувати власний вираз обличчя під час того, як ви робите фото. При цьому знімок, зроблений внутрішньою камерою, висвітлиться невеликим квадратом на тлі основного знімка. Насправді посміятися в результаті всього цього іноді можна, але не більше.

2. А ось компанія Apple в сьомій версії iOS представила суперсучасні шпалери паралакс. Вони створюють ефект глибини та багатошаровості, адже іконки здатні переміщуватися по екрану в залежності від положення пристрою в просторі. Вони ніби живуть окремо від самих шпалер. Виглядає гарно, без сумніву, ефектно, та на практиці функція абсолютно непотрібна.

3. А ось іще один доволі непотрібний додаток, розроблений для платформи Android. Програма Air Call Accept дозволяє управляти телефоном, не торкаючись самого гаджета. Все, що необхідно зробити, це провести рукою навпроти інфрачервоного датчика, яким оснащений пристрій. Функція на перший погляд може видатися корисною, адже покликана допомогти людям не відволікатися від важливіших занять. Та насправді вона вимагає куди більше рухів, ніж звичне натискання необхідної кнопки.

4. Сьогодні компанія Samsung продовжує працювати над удосконаленням ще однієї, м’яко кажучи, дивної технології – функції Smart Scroll, яка дозволяє користувачам прокручувати сторінки за допомогою одного лише поруху очей. Можливо, в цієї функції велике майбутнє, та поки що захвату вона не викликає.

5. А ось компанії Motorola X кількох секунд, витрачених на натискання кнопки для увімкнення фотокамери, виявилося забагато, і вони вирішили удосконалити свій пристрій, оснастивши його функцією Quick Capture Camera, яка вмикатиме камеру після двох легеньких струшувань пристрою. Щоб зробити фото, достатньо всього лише доторкнутися до екрану. Вражає, чи не так? Та, мабуть, не так, як би того хотілося розробникам.

Фото з http://wowfacts.net/
Фото з http://wowfacts.net/

6. І знову ж таки компанія Samsung зі своїм смартфоном Smart Stay, який ретельно відстежує рухи очей користувача і вимикає підсвічування, як тільки ви глянете вбік. Отож якщо ви переглядаєте відео, його відтворення припиниться, варто вам на мить відволіктися.

Джерело: http://wowfacts.net/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.