Як підвищити свій професіоналізм Автор: lesya · Опубліковано: 18.12.2013 13:55 · Розділ: Освіта

Відомо, що кваліфіковані працівники – на вагу золота. Їх поважають колеги, цінує начальство, що врешті-решт відображається на зарплаті та є ще однією сходинкою до будівництва успішної кар’єри. Саме тому кожній успішній людині так важливо підвищувати свій професіоналізм. А для цього слід приділити увагу наступним речам.

1. Самоорганізація. Саме з цього пункту і слід почати. Щоб стати професіоналом у своїй справі, ви повинні навчитися керувати собою – лише так ви навчитеся керувати людьми та доносити свої ідеї до інших. Оволодійте тайм-менеджментом, попрацюйте над управлінням власними емоціями. Спробуйте чітко планувати свій день, впорядкуйте особисте життя: все це - необхідні складові самоорганізації, які призводять до підвищення професіоналізму.

2. Якщо ви вже вирішили працювати над підвищенням власного професіоналізму, вам знадобиться школа англійської мови чи вивчення іншої іноземної – тут все залежить від виду вашої діяльності. Знаючи іноземну мову, ви значно розширите поле своєї діяльності, а також свій кругозір, що обов’язково вам допоможе у справі самовдосконалення.

3. Випробуйте на собі всі переваги колективного навчання. Різного роду тренінги та семінари допоможуть вам дізнатися багато нового, поглибити знання в певній галузі, виробити комунікабельність, організаторські здібності та багато чого іншого. Якщо не вистачає грошей, скористайтеся безкоштовними вебінарами – альтернативною формою навчання, яка також несе в собі чимало корисного.

4. Підвищити професіоналізм вам допоможе тематичний контент. Це може бути традиційна література, різного роду тематичні сайти та професійні форуми, навіть тематичні соціальні групи в мережах – тут вже все залежить від ваших уподобань. На таких ресурсах ви почерпнете для себе чимало цінної інформації, яку потім зможете з вигодою для себе використати в роботі.

5. Щоб підвищити власний професіоналізм, недостатньо заглибитися у вивчення якоїсь однієї галузі – ви повинні бути розвинені різнобічно. Тому читайте літературу, відвідуйте виставки, по можливості переглядайте новинки кінематографу, ходіть на презентації – все це допоможе вам йти в ногу з часом та не відставати від життя. Не зациклюйтесь лише на вашій роботі.

6. Справжній професіонал повинен бути ініціативним. Не соромтеся виявляти ініціативу, говоріть про свої ідеї начальству. Якщо ви відсиджуватиметеся на роботі, не освоюючи ніяких нових навиків, про професійну кар’єру можна забути.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.