Нетрадиційні методи лікування зубного болю Автор: lesya · Опубліковано: 18.12.2013 13:10 · Розділ: Краса і здоров'я

Кажуть, ніби зубний біль – найбільш нестерпний з усіх відомих людині видів болю. Правда це чи ні, однозначно судити важко (особливо жінкам, які народжують), але слід визнати, що коли починає боліти зуб, світ стає немилим. Єдиний правильний вихід – звернутися до спеціаліста, адже часто наслідки невчасного лікування можуть бути дуже й дуже сумними.

Та що робити, якщо зуб розболівся вночі? Далеко не в кожному місті є стоматологическая клиника, яка працює цілодобово, та й не завжди під рукою є обезболюючі препарати… В такому екстремальному випадку можете скористатися народними методами, яких є чимало.

Про відвари трав, соду та сіль говорити ми не будемо, а розкажемо вам про найбільш нетрадиційні методи лікування зубного болю.

1. Середньовічний метод. В давнину, коли люди були украй забобонними та жили повір’ями, від зубного болю позбавлялися способами, на які сьогодні психічно здорова людина навряд чи зважиться. У мішечок, який вішали на шию, клали зуб, вирваний із черепа покійника, який перед тим, як вкинути в торбину, необхідно було прикусити власними зубами. Іноді зубний біль «прибивали» цвяхом до дерева, або ж проганяли його, приклавши дерев’яну тріску, відколену з вішальниці, на якій перед тим привселюдно карали вбивць.

Фото з gg12.ru
Фото з gg12.ru

2. Масажний метод. Цей метод не такий уже й несподіваний, адже заснований він на східній техніці точкового масажу. На протилежній від хворого зуба руці знаходите точку, де сходяться кістки вказівного та великого пальців. Це місце ретельно розтираєте кубиком льоду. Можете спробувати масувати вушну раковину зі сторони хворого зуба. Процедуру слід проводити протягом семи хвилин.

3. Український метод. Виявляється, такі улюблені українцями продукти, як сало та часник, також можуть лікувати зубний біль. Часник необхідно розрізати і за допомогою шматка бинта прив’язати на зап’ястя протилежної руки – там, де перевіряють пульс. А ось із салом чинять по-іншому – просто прикладають невеликий його шматочок до хворого зуба.

4. Екстремальний метод. Кажуть, якщо на кінчик запаленої цигарки насипати трохи цукру, і потім дим глибоко вдихнути, зубний біль пройде вже через п’ять хвилин. Але не всі легені витримають таке знущання.

5. Відволікаючий метод. Позбутися зубного болю допоможе фізична активність. Можете поприсідати, повіджиматися чи побігати – вмикаються відволікаючий механізм. Деякі медики навіть рекомендують поплакати або посміятися – біль теж втамується.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.