Навіщо сучасній людині вивчати англійську Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2013 21:51 · Розділ: Освіта

Фото з сайту futurecenter.in.ua
Фото з сайту futurecenter.in.ua

Вивчення англійської мови для сучасної людини починається ще з дитсадка. Далі - школа, репетитори та додаткові курси, покликані покращити наші знання, довести їх до ідеалу. Та чи варта шкірка вичинки і навіщо забивати собі голову непотрібним (як вважає багато хто) матеріалом? Спробуємо розібратися, навіщо сучасній людині вивчати англійську мову.

Безперечно, знання англійської відкриває перед нами широченні перспективи. Чому? Та тому, що англійська мова вже давно завоювала статус міжнародної. А це вже щось та й значить…

Та коли мова йде про важливість вивчення англійської мови, ми повинні розуміти, що на увазі мається в першу чергу результат: абсолютно ніякого значення не має, скільки часу ви витратили на вивчення мови – рік, два, десять, головне – якого результату вам вдалося досягти, чи навчилися ви вільно розмовляти іноземною, грамотно писати та будувати речення. Тому, вибираючи курсы английского языка в Сургуте, Москві, Києві чи будь-якому іншому місті, індивідуального репетитора або викладача, необхідно бути дуже прискіпливим та обережним.

З поняттями «вивчення» і «знання» мови ми, схоже, розібралися, тож тепер поговоримо про важливість вивчення англійської для кожного з нас – звісно, якщо такі поняття, як успіх, саморозвиток та самовдосконалення для нас не чужі.

По-перше, якщо ви вільно оволодієте англійською, кращі вакансії в престижних міжнародних компаніях дістануться саме вам. Більшість роботодавців надають перевагу фахівцям, які вільно спілкуються англійською, і причин тому є багато. Одна з основних – співпраця з іноземними компаніями, яка передбачає укладання міжнародних угод та прийом іноземних делегацій. Без знання англійської – самі розумієте – нікуди…

По-друге, розвиток Інтернету відкрив широкі можливості в плані спілкування. Чим би ви не займалися, за допомогою соціальних мереж ви можете заводити вигідні знайомства – хтось шукає інвесторів, хтось – свою половинку, ще комусь важливо розширити свою клієнтську базу. І дуже часто вигідні в усіх відношеннях контракти з іноземцями можуть перехопити розторопніші підприємці, які вже давно зрозуміли, чому важливо вивчати англійську.

По-третє, в плані здобуття вищої освіти англійська також незамінний помічник. Особливо сьогодні, коли все більше молодих людей вирішують здобувати освіту за кордоном. Звісно, вивчити мову ви зможете й потім, вже поступивши у вищий заклад, та цілої низки труднощів вам таки не уникнути.

По-четверте, знаючи англійську, ви зможете брати участь у міжнародних аукціонах, купувати потрібні вам речі в Інтернеті за найвигіднішими саме для вас цінами тощо. Крім того, ви зможете добре заробити, спродавши весь непотріб, що захаращує ваш дім. Словом, переваг безліч.

І на завершення додамо: якщо ви людина, яка дбає про саморозвиток, не бажає стояти на місці і постійно прагне до самовдосконалення, без англійської вам не обійтися: уявіть собі, скільки творів знаменитих класиків ви зможете прочитати в оригіналі, не зіпсованих неякісним перекладом. Та й іноземні підручники з багатьох дисциплін написані куди досконаліше, ніж наші.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.