Найбільш незвичний бізнес на колесах Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2013 18:12 · Розділ: Економіка

Останнім часом в нашій країні дедалі популярнішим стає бізнес на колесах. Чому? Причин тому є декілька: по-перше, автомобіль коштує набагато дешевше, ніж купівля чи оренда навіть невеликого приміщення, та й дозволів потрібно набагато менше.

І якщо за кордоном цей вид підприємницької діяльності здобув нечуваного поширення, у нас він тільки зароджується. Щоправда, сьогодні в багатьох містах вже можна скористатися послугами мобільних саун, та все ж до піку розвитку невеликим фургончикам ще далеко. Тим не менше, експерти говорять, що бізнес на колесах може бути досить вигідним. І, звісно ж, оригінальним.

1. Якщо ви плануєте розпочати свою справу, і не знаєте, з чого почати, вам може стати в нагоді мобильная кофейня Star Kava. Сьогодні в більших містах можна часто побачити невеликі авто, обладнані спеціальною апаратурою, яка дозволяє готувати смачний напій в будь-якому районі міста та навіть за ним. Клієнтів у таких кофеєнь назбирується чимало, особливо, коли за вікном зима, адже хто встоїть пере спокусою зігрітися чашечкою пресмачної натуральної кави, приготованої з використанням кращих технологій?.. Мабуть, ніхто.

Мобільна кофейня (фото з www.board.com.ua)
Мобільна кофейня (фото з www.board.com.ua)

2. Кавою та саунами бізнес на колесах не обмежується. У Нью-Йорку, для прикладу, один винахідливий підприємець обладнав у фургончику мобільну лабораторію, яка дозволить здати необхідний для тесту на батьківство матеріал прямо на подвір’ї свого дому. Коли фургончик заїжджає в перевулки, його радісно вітають місцеві мешканці, а особливо чоловіки, адже без зайвих зусиль вони можуть перевірити, чи зберігали їм вірність їхні дружини. Все, що для цього потрібно, це здати мазок з ротової порожнини – своєї і дитини, та через кілька днів отримати результат електронною поштою.

3. А ось росіянка Анна Тихомирова вирішила організувати власний пересувний книжковий кіоск. Вона знайшла свою цільову аудиторію, підібрала необхідну літературу і приїжджає на всілякі там дисертації, зустрічі і т.д, словом, в місця, де збирається разом цільова аудиторія.

4. А ось підприємці з Лас-Вегасу вирішили запропонувати відпочиваючим виїзне весілля. Якщо вам неохота їхати до ЗАГСу, ви можете замовити ЗАГС до себе – зручно, швидко та мобільно.

5. Деякі винахідливі торговці організовують в автомобілях пересувні бутіки – справа,як твердить статистика, також доволі прибуткова.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.