За пачку цигарок американець заплатив 24 квадрильйони доларів Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2013 23:32 · Розділ: Цікаві факти

Рекордно дорогіМальборо було продано цими днями одному американцеві
Рекордно дорогіМальборо було продано цими днями одному американцеві

Куріння вбиває… Повільно, довго та болісно… А ще воно добряче спустошує наш гаманець, підриваючи бюджет. Тим не менше, для курців воно є, нехай і вигаданим, та все ж задоволенням. А на задоволення грошей не шкодують, тому є люди, готові викласти чималі суми за ці невеличкі подовгуваті палички смерті.

Та все ж навіть щедрість курців має свої межі, і заплатити майже двадцять чотири квадрильйони доларів за пачку звичайнісінького «Мальборо», - це надто необдуманий вчинок. Та й навряд чи у когось знайшлася б така сума, якщо б навіть зібрати докупи всі свої активи.

Тим не менше, американцю Джошу Мушинскі вдалося купити рекордно дорогі цигарки. Щоправда, дізнавшись, скільки йому довелося заплатити, чоловік, напевне, більше не захоче палити.

Нічого не підозрюючи, Джош, мешканець Нью-Гемшира, зайшов на заправку, щоб купити цигарки. Готівки у нього при собі не було, і чоловік вирішив розрахуватися кредитною картою. Пройшло трохи часу, і містер Мушинські вирішив перевірити баланс картки. Біля банкомату чоловік остовпів: з екрану на нього «поглядав» борг в розмірі $ 23 148 855 308 184 500 – саме цю суму він повинен був сплатити банку. Сума боргу шокувала чоловіка: вона перевищувала суму загального державного боргу цілих Сполучених штатів.

Перше, що спало на гадку американцеві, це що хтось купив цілу Європу, а розрахувався його кредиткою.

Чоловік негайно ж повернувся на заправку, щоб вияснити, що до чого, але там йому нічим допомогти не змогли: схоже, самі продавці також були шоковані сумою заборгованості на кредитці Джоша. Далі стурбований чолов’яга вирушив у відділення Bank of America, намагаючись пояснити працівникам, що не купував таких дорогих цигарок. Співробітники банку виявилися досить-таки недалекими: чоловік витратив на пояснення більше двох з половиною годин.

Врешті-решт, добряче попсувавши нерви Джошу, банк погодився, що сталося прикре непорозуміння, і борг з картки чоловіка було скасовано. Тим не менше, пояснити, що все ж таки сталося, та чи частенько такі помилки трапляються з меншими сумами, яких користувачі можуть і не помітити, банк відмовився.

Зауважимо, що до цього часу найдорожчими цигарками світу вважалися цигарки марки Treasurer – за коробку цигарок запеклим курцям доведеться заплатити 24 євро.

Джерело: http://oops-news.ru/

Інші новини розділу