Канадець подав позов на Домініканську республіку, яка "зіпсувала" йому відпустку безперервним дощем Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2013 20:58 · Розділ: Життя

Безглуздих та кумедних позовів у судовій практиці налічується чимало. Аферисти та шахраї частенько використовують неточності в законодавстві для власного збагачення. Та є люди, для яких подавання дурнуватих позовів стало справжнім хобі.

Схоже, саме такою особою і є один канадець, мешканець провінції Квебек. Після останньої справи судді увірвався терпець, і чоловікові було заборонено взагалі звертатися до суду.

Востаннє звернувшись до суду, Бруно Ледук звинуватив Домініканську Республіку в тому, що протягом всієї його відпустки на території країни йшов дощ.

До цього часу чоловік цілу купу разів подавав незвичні позови. Всього, за підрахунками фахівців новинної служби QMI Agency, протягом останніх кількох років канадець подав близько сімдесяти позовів, більшість з яких була дивними та неочікуваними. Так, трохи раніше, для прикладу, Бруно поскаржився на те, що, виходячи з літака авіакомпанії Air Transat, послизнувся й пошкодив ногу – за це Ледук вимагав сплати компенсації в розмірі чотирьох тисяч доларів.

Ще один позов звинувачував продавця магазину, який надто довго запаковував придбану канадцем газонокосарку.

Спеціалісти також підрахували, що загальна сума всіх компенсацій, які чоловік вимагав за останні тринадцять років, склала сто чотирнадцять тисяч доларів.

В останньому судовому позові Бруно Ледук замахнувся на цілу державу – Домініканську республіку, яка повинна сплатити компенсацію за те, що там постійно йшов дощ, що й «зіпсувало» чоловікові відпустку. Та суд обурення канадця не розділив, а позов закінчився обмежувальними санкціями проти нього самого.

Так, суддя вирішив, що Ледук зловживав своїм правом судитися. В результаті було вирішено це право обмежити.

Виникає запитання: що ж тепер робити Бруно, якщо на нього справді нападуть грабіжники або ж його життю загрожуватиме небезпека? Невже суд не розгляне його прохання?

Насправді все не так страшно, як може видатися на перший погляд: суд розглядатиме позови чоловіка,але тільки після попереднього дозволу. Тобто спершу він подасть позов, суд його попередньо розгляне, а вже тоді прийме рішення, допускати справу до подальшого розгляду чи ні.

До речі, виявляється, Бруно Ледук не єдиний мешканець Квебеку зі схильністю до дивних позовів - трохи раніше суд видав подібне покарання для чоловіка, який бажав стати власником космосу.

Джерело: http://sweet211.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.