Американський байкер продавав мотоцикл разом зі своєю дружиною Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2013 16:34 · Розділ: Події у світі

Схоже, одному американському байкеру добряче надокучила його дружина, раз він зважився продати її разом з улюбленим мотоциклом. А може, оголошення про продаж своєї половинки було вдалим маркетинговим ходом, покликаним привернути увагу покупців до моделі Harley-Davidson XL1200L Sportster 2006 р. в. Щоправда, угоду купівлі-продажу підписати так і не вдалося, але увагу до своєї персони винахідливий американець привернув точно.

Охочих придбати байк за «розумною» ціною, очевидно, дещо збентежив «невеликий» додаток – дружина байкера «1956 року випуску». Не допоміг навіть «хороший стан» живого товару.

Цікаво, що ж штовхнуло чоловіка на публікацію такого дивного оголошення? Природне бажання пожартувати, незвичайна винахідливість чи надто тяжкий характер дружини? Як би там не було, навіть якщо у сім’ї були чвари, чоловік чесно зізнався, що і його «залізний кінь», і дружина, перебувають «у відмінному стані».

Але що тут говорити – краще прочитати оголошення самому. Ось як воно виглядало (в перекладі, зрозуміла річ): «Продаю мотоцикл 2006 Harley-Davidson XL1200L Sportster у відмінному стані. До мотоциклу додається: дружина, 1959 року випуску, у відмінному стані. Пробіг мотоцикла - 6500 миль. Пробіг дружини - великий. За мотоциклом добре доглядав (дивіться на фото). Про дружину добре дбав (дивіться на фото). У мотоцикла свіжі масло і фільтр. У дружини масло ніколи не змінювалося, але регулярно перевіряється. Та якщо для мотоцикла перед покупкою можна зробити тестову поїздку, для дружини такий варіант виключений».

Harley-Davidson XL1200L Sportster 2006 р. в. (фото з www.totalmotorcycle.com)
Harley-Davidson XL1200L Sportster 2006 р. в. (фото з www.totalmotorcycle.com)


В принципі, пропозиція досить-таки приваблива. Коштує мотоцикл найкрутішої марки не цілих 6000 доларів (5900), і якщо б знайшовся хтось більш далекоглядний, він міг би просто-на-просто заплатити за байк, а дружину відпустити на волю. Та охочих і сміливих, очевидно, не знайшлося, а саме оголошення, провисівши на сайті всього п’ять днів, кудись безслідно зникло. Хто зна, можливо, подружжя помирилося, а може, оголошення порушувало закон: як-не-як, це торгівля людьми, а у США вона суворо заборонена. А може, все-таки вдалося продати надокучливу половинку? Хоча навряд чи…

Джерело: http://newsbang.net/

Інші новини розділу