На романтичному побаченні "наосліп" китаєць зустрів власну невістку Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2013 14:12 · Розділ: Події у світі

Те, що Інтернет руйнує сім’ї, ми знаємо вже давно. Новий простір для знайомств, ігнорування інтересів своєї половинки, надто багато часу, присвяченого спілкуванню в Мережі, – все це призводить до виникнення серйозних конфліктів у сім’ї, які часто закінчуються розлученням.

Втім, говорити категорично, ніби виною всьому Інтернет, не доводиться: він лише загострює і без того напружені взаємини, підливаючи масла у вогонь. Якщо ж подружжя живе щасливо, ніякі соцмережі цього щастя не зіпсують.

Схоже, в сімейному житті однієї китаянки йшло не все гладко, інакше чому б вона заводила знайомства в Інтернеті та погоджувалася на популярне сьогодні побачення «наосліп»?

Та як би там не було, для неї все закінчилося сумно. А для багатьох інших – доволі-таки кумедно.

28-річна Лілі завела знайомство в Інтернеті. В анкеті вона вирішила вказати вигадане ім’я: мало чого, раптом сервісом користується хтось із знайомих, хто може про все розповісти чоловікові? І ось після тривалої переписки дівчина зважилася на побачення, яке повинне було відбутися в готелі. Схоже, китаянка була готова й на секс, інакше чому було б не сходити в ресторан чи кафе?

Та чоловік Лілі - не ликом шитий, і він одразу ж запідозрив щось неладне. Вирішивши пограти у приватного детектива, він пішов слідом за невірною дружиною.

Та, нічого не підозрюючи, дісталася до готелю, проте в номері на неї чекав сюрприз: замість сексуального Інтернет-кавалера на порозі її зустрічав її ж свекор, який також вказав у анкеті вигадане ім’я та завантажив чужу фотографію. Щелепи в обох відвисли, та Лілі зорієнтувалася першою: від несподіванки вона скрикнула і поспішила геть, та в коридорі наткнулася на… власного чоловіка, який за нею ж і стежив. Той, довго не думаючи, дав добрячого прочухана і невірній дружині, і власному батькові.

Ось що розповів про все це Ван Пай, свекор-гульвіса: «Врешті-решт ми домовилися зустрітися в готелі. Не знаю, хто з нас був більше вражений зустріччю. Вона розвернулася та побігла по коридору, налетівши прямо на мого сина. Він закричав і напав на неї, а потім і на мене».

Розлючений Ван Чжа наніс батькові черепно-мозкову травму, і той потрапив до лікарні, а ось дружині він вибив кілька зубів.

Після цього Ван Чжа потрапив під арешт. Втім, всього лише на п’ять днів, адже поліція не осудила його, а затримала всього лише для того, щоб він охолов і більше не накоїв ніяких дурниць.


Інші новини розділу