Топ-5 найбільш непотрібної техніки на кухні Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2013 12:57 · Розділ: Нові технології

Сучасні будинки та квартири дощенту нашпиговані різними одиницями побутової техніки, покликаної зробити наше повсякденне існування комфортнішим, а виконання рутинних обов’язків – приємнішим. З екранів телевізорів лунає реклама, яка закликає нас придбати новий суперприлад, здатен зробити будь-кого щасливим та успішним. В дійсності ж за добрячою половиною нашої техніки давно плаче смітник. Та ось серце не дозволяє викинути новісіньку техніку, яку використовували всього кілька разів. І їй ще довго доводиться припадати пилом у забутому кутку нашої квартири…

Зрозуміло, не вся техніка непотрібна: без пральної машинки життя жінки перетворилося б на справжній кошмар, а якби у вас не було сплит системы для дома, ви б знемагали від спеки в задушливій квартирі багатолюдного міста. Та коли мова заходить про ультразвукові пральні машини чи електроножі, у багатьох емоції переходять межу істерики.

Про найнепотрібнішу техніку (не в цілому домі, а на кухні) і поговоримо.

1. Почесне п’яте місце дісталася фритюрниці. На сайтах з рецептами чи в кулінарних книгах ми частенько знаходимо украй апетитні картинки із зображенням страв, для приготування яких просто необхідна фритюрниця. В результаті ми прямуємо в магазин і повертаємося додому з надзвичайно «цінною» покупкою. Та є одне але: з часом ми починаємо розуміти, що їжа, яка готується у фритюрниці, дуже й дуже шкідлива, тому вживати її щодня, якщо ви не самогубця, ви не будете і близьким цього робити не дозволите. Другий момент розчарування настає, коли ви розбираєте агрегат, щоб його помити. Жир, який в’ївся у кожну деталь, вимагає міцнющих нервів.

2. Не далеко втекла й фондюшниця. Призначена вона для приготування дуже смачної швейцарської страви – фондю. Та цю страву щодня ви не готуватимете, і на практиці прилад використовуватиме в рідкісних випадках, коли до вас приходитимуть гості, або ж для того, щоб зрідка потішити дітей шоколадним фондю. Та навіть якщо ви готові віддати гроші за таке нечасте задоволення, пам’ятайте: щоб у вас вийшов аналог швейцарської страви, необхідна майстерність та вміння правильно підібрати інгредієнти, інакше між сиром, розплавленим у фондюшниці, та сиром, розтопленим у мисці, різниці не буде.

3. Не менш безглуздою покупкою є йогуртниця. Річ на перший погляд корисна, адже домашні йогурти - не лише панацея від усіх захворювань, але й дуже-дуже смачна штука. Та коли справа доходить до приготування, яке вимагає додаткових інгредієнтів, а також до миття йогуртниці після та перед кожним процесом приготування, наш азарт кудись дівається і, як показує практика, йогуртниця самотньо нудьгує в найдальшому кутку кухні – і це в кращому випадку.

4. Потрапила до списку й така розрекламована сьогодні хлібопіч. Попри те, що всі ми любимо запашний домашній хліб, щодня розбирати та вимивати кожну деталь після процесу приготування зважиться мало яка жінка. Якби ще хліба не було в магазинах, можливо, вона б і пригодилася, та асортимент, пропонований пекарнями, зводить користь від купівлі хлібопечі нанівець.

5. Не менш непотрібним пристроєм на кухні є яйцеварка. Виявляється, такий нібито й нескладний процес варіння яєць при використанні яйцеварки передбачає цілу низку труднощів. По-перше, вам треба проколоти яйце з одного боку, щоб воно не вибухнуло під час варіння. По-друге, яйця часто бувають різного розміру, чого електронний пристрій не враховує, отож замість рідких яєць ви отримаєте зварені на круто яйця чи навпаки. І останнє: зваривши яйця в каструлі, ви з легкістю помістите їх під кран з холодною водою, і вони за лічені хвилини остигнуть. У випадку з суперпристроєм вам доведеться обпікати пальці, витягуючи яйця, тоді класти їх в іншу посудину, а вже тоді – під воду.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.