Топ-6 найоригінальніших пропозицій руки та серця Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2013 12:03 · Розділ: Цікаві факти

Пропозиція сіном (фото з f5.ru)
Пропозиція сіном (фото з f5.ru)

Якщо вам скажуть, що на світі перевелися романтики, не вірте: є ще багато чоловіків, готових на неординарні вчинки заради втіхи своїх коханих. Вони дарують безцінні подарунки, не соромляться на увесь світ заявити про свої почуття, і не обмежують свою фантазію, намагаючись якомога оригінальніше запропонувати коханій руку та серце. Власне, про найоригінальніші пропозиції одружитися й піде мова у нашій статті.

1. Прагнучи вразити свою кохану Наталі Вільям Батлер зважився на доволі оригінальний вчинок. Він підшукав мальовниче місце – розкішну зелену поляну, осяяну сонцем, - і виклав на ній гігантський напис «Наталі, ти вийдеш за мене?». Літери були написані на пластикових коробках, наповнених запашним сіном… До напису додавалися ще дві коробки з відповідями «так» або «ні». Скажіть, яка дівчина могла б відмовити після такого? Звісно, Наталі також сказала «Так».

2. Оригінальністю відзначився й один програміст зі знаменитої компанії Google на ім’я Майкл Веіс-Мелік. Щоб вразити свою кохану, хлопець вирішив скористатися сервісом Google Streetview. Попередньо він виготовив плакат, на якому написав «Виходь за мене, Леслі!», і у визначений час разом зі своїми друзями вишикувався в ряд попри дорогу, якраз тоді, коли там проїжджала машина Google з камерою. Коли зроблені знімки були закинуті в Інтернет, програміст створив сайт, на якому кожен міг попросити Леслі вийти заміж за Майкла. Дівчина, ясна річ, погодилася. Далі – підготовка до весілля, з усіма приємними клопотами та біганиною.

До речі, якщо вам уже зробили пропозицію руки та серця, і ви перебуваєте в щасливому очікуванні свого дня, скористайтеся послугами весільного каталогу Girko.net – ви зможете заощадити час, дізнавшись про все, що вас цікавить, на одному ресурсі.

3. Що ж стосується найоригінальніших пропозицій руки та серця, то до нашого списку потрапив і один мешканець Нью-Йорку - Джейк Бронстейн. Він вирішив запропонувати дівчині вийти за нього за допомогою гри в «зіпсований телефон». Ось настав довгожданий день, і на одній з вечірок хлопець прошепотів на вухо присутньому: «Крістіна, виходь за мене». Повідомлення пройшло через 59 уст, і нарешті потрапило у вуха тій, кому й призначалося. Дівчина відповіла згодою.

4. А ось Дону Валлінгу потрапити до нашого списку допоміг випадок: вирішивши зробити коханій Джині Пеллікені пропозицію на Бруклінському мості, хлопець впустив каблучку, і вона полетіла вниз, впавши посеред шосе. Та хлопець не розгубився: миттю спустившись униз, він дістав перстень, і таки запропонував Джині руку та серце.

5. Часом бажання здивувати подругу перетворюється на по-справжньому небезпечну пригоду. Рід Херріс вирішив опустити перстень у коктейль своїй дівчині. Та проковтнула каблучку, нічого не запідозривши. В результаті Ріду довелося відвезти дівчину до лікарні, а пропозицію він зробив за допомогою рентгенівського знімка, на якому у шлунку дівчини виднівся перстень.

6. На противагу поширеному стереотипу, ніби всі дівчата полюбляють романтику, приведемо історію Лефкоса Хейджі. Заплативши за перстень з діамантами більше 25 тисяч доларів, він вирішив, що вручити його повинен якось по-особливому. Хлопець помістив каблучку в повітряну кульку, наповнену гелієм, і лише хотів вручити подарунок коханій, як вітер вирвав кульку з рук і поніс високо в небо. Дівчина вчинку не оцінила, і негайно зажадала нової каблучки.


Інші новини розділу