Щоб отримати подарунок від Санти, британським дітлахам доведеться пройти перевірку на детекторі брехні Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2013 23:16 · Розділ: Новорічні новини

Різдво та Новий рік – пора веселощів та подарунків. З особливим нетерпінням на це свято очікують малюки: прихід Діда Мороза або ж Санта-Клауса обіцяє чимало приємних сюрпризів.

Але ось ходять ці добрі дідусі тільки до чемних дітей, які слухають своїх батьків і не обманюють дорослих. Якщо ж діти протягом року проводилося негідно, подарунка вони не отримають.

Та ось одна невелика проблема: з’ясувати, чи були діти в році, що минає, чемними, донедавна не видавалося можливим. Про це з упевненістю могли сказати хіба що батьки, та вони навряд чи захотіли б залишити свого малюка без подарунка, розповівши всю правду Санті. Щоб знайти вирішення цього питання, британці вирішили перевіряти дітей на детекторі брехні.

Поки що перевірка триває на правах експерименту. Перед тим, як потрапити до Діда Мороза, який роздає подарунки дітлахам у великих торгових центрах, малюки повинні пройти перевірку на детекторі брехні.

За словами авторів ідеї, перевірка дозволить точно визначити, чи були діти чемними протягом року та чи заслуговують вони на подарунки.

Лише після того, як діти дадуть відповіді на низку запитань, і результати опитування задовольнять експертів, дітей пускатимуть до Санта-Клауса, який нагородить їх подарунками.

На сьогоднішній день тестування на детекторі брехні вже пройшли кілька десятків дітей, що мешкають в Брент-Кросі, одному з районів Лондона.

Тестування проводилося спеціально уповноваженим представником Санти. По закінченню опитування дітлахи отримували можливість зустрітися з самим північним чарівником.

Передбачається, що найближчим часом схожі детектори брехні, на яких перевірятимуть дітей, з’являться в торгових центрах Саутгемптона та Кройдона.

Судячи з відеозапису, більшість дітей виходили від «представника Санти» задоволеними. Та поки що невідомо, чи сподобалася ця затія батькам, як і те, що робити дітям, яких спіймали на брехні про свою зразкову поведінку.

Незважаючи на те, що ідея виглядає безглуздою та жорстокою, вона є своєрідним продовженням традиції отримання подарунків у західних країнах. Згідно з традиціями, перед тим, як отримати подарунок, діти в європейських країнах повинні розповісти про все, що з ними відбувалося, Санта-Клаусу. Якщо можливості поговорити з чарівником нема, вони можуть написати листа, чесно зізнавшись у своїх огріхах.

Джерело: http://infosmi.net/

Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.