6 кумедних джерел альтернативної енергії Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2013 14:03 · Розділ: Нові технології

Вчені з усього світу займаються пошуком альтернативних джерел енергії, які б дозволили скоротити споживання нафти та газу в цілому світі, а отже, сповільнили процес виснаження корисних земних ресурсів.

І дещо їм все-таки вдалося: найбільш винахідливі спеціалісти навчилися добувати енергію з дуже вже неочікуваних речей. При цьому енергію екологічно чисту. Про них, власне, і поговоримо.

1. Якщо у вашому районі часто вимикають світло, або через сюрпризи погоди та стихійні лиха руйнуються енергокомунікації, у вас є кілька шляхів вирішення цієї проблеми. По-перше, ви можете змінити місце проживання - спосіб ефективний та вкрай затратний. По-друге, ви можете купить генератор, який забезпечить вас власною електроенергією в будь-який час доби та за будь-яких погодних умов. По-третє, ви можете обладнати у себе на подвір’ї чи на даху багатоквартирного будинку… завод по виготовленню віскі. Попрощатися доведеться з солідною сумою, та лише уявіть собі, скільки переваг ви отримаєте: окрім міцного напою, ви отримаєте повну незалежність від енергетичних компаній, адже отримувати необхідну для повсякденного існування енергію ви зможете в результаті виробництва віскі, як це робить компанія Rothes Whisky.

2. Якщо ж ви – палкий любитель побігати в м’яча, обов’язково придбайте творіння компанії Soccket Inc. Вона створила футбольний м’яч, здатний переробляти енергію ударів в електроенергію. Кілька хвилин пограли у футбол, і ваша світодіодна лампа працюватиме автономно протягом цілого вечора.

Автомобіль, що їздить на фекаліях (фото з http://www.novate.ru/)
Автомобіль, що їздить на фекаліях (фото з http://www.novate.ru/)


3. А ось швейцарські вчені розробили технологію, яка дозволить помістити крихітні турбіни всередину кровоносних судин людини. Турбіни зможуть трансформувати отриману від руху крові енергію, ставши джерелом живлення кардіостимулятора.

4. Оригінальним шляхом пішли й творці китайського хмарочосу VolcanElectric Mask – для своїх потреб хмарочос використовуватиме енергію, отриману з розпеченої магми, яка підступатиме до поверхні вулкану.

5. Не відстає від конкурентів і британська компанія Geneco, що розробила технологію виокремлення метану з людських фекалій. Своєю розробкою вона оснастила модель VW, і авто отримало назву Bio-Bug.

6. Гойдаючись на гойдалках Giraffe Street Lamp, кожен бажаючий зможе зробити світ трохи світлішим. Гойдалки суміщені з ліхтарем, і коли вони перебувають в русі, виробляється енергія, від якої й працює ліхтар.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.