Кілька порад, які допоможуть вибрати якісне зимове взуття Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2013 10:58 · Розділ: Цікаві факти

Фото з forwomen.su
Фото з forwomen.su

Прийшла зима, і тим, хто ще не подбав про те, щоб купити тепле зимове взуття, варто поспішити: ось-ось вдарить тріскучий мороз, і доведеться купувати що попало. А з зимовим взуттям цього робити ні в якому разі не варто: від його якості залежить ваше здоров’я та комфорт взимку. При виборі взуття на зиму варто враховувати кілька нюансів.

Взуття штучне чи натуральне?

Якщо у випадку з взуттям на літо ви можете заощадити, купивши якісний шкірозамінник, то зимове взуття краще вибирати виключно з натуральних матеріалів: мороз, перепади температур, сльота, сніг, підвищена вологість – все це знищить дерматинове взуття за один сезон, якщо не швидше. Крім того, натуральні матеріали краще тримають тепло.

Деякі недобросовісні продавці намагаються продати покупцям дерматинове взуття під виглядом (і що найгірше – за ціною) шкіряного. Тому при покупці чобіт чи черевиків слід бути дуже уважним. Запам’ятайте: шкіра, матеріал еластичний, тому вона легше розтягується, а потім відновлю свою форму. Щоб зрозуміти, що перед вами - шкіра чи замінник, – перед виходом з дому запасіться голкою: шкіра після проколу відновить форму, а ось на дерматиновому взутті залишиться помітний слід від проколу.

Якщо доторкнетеся до шкіри, ви відчуєте тепло, тоді як від штучних матеріалів віддає холодом.

Зверніть увагу й на натуральність хутра: справжнє хутро трохи матове, тоді як штучне дуже сильно блищить. Смикніть шматок хутра з підкладки чобіт: якщо воно штучне, ворсинки залишаться у вас в руці, натуральне ж міцно триматиметься на основі. Якщо купуєте взуття через Інтернет, і можливості пощупати взуття у вас нема, віддавайте перевагу перевіреним сайтам з хорошою репутацією – вот ссылка на один із них.

Шкіра чи замша?

Взуття із замші сьогодні особливо популярне. Та для зими воно не дуже практичне: по-перше, потребує спеціального догляду, по-друге, набагато швидше забруднюється. І якщо за вікном дощ, вам доведеться чистити чоботи, щойно вийшовши з дому. Трохи краще носиться нубук, та на ньому також часто виступає сіль та утворюються плями. Тому для зими найбільш практичним є взуття зі шкіри.

Плоска підошва чи взуття на підборах?

Що б там хто не говорив, пересуватися по ковзкому снігу чи ожеледиці зручніше за все у взутті на плоскій підошві. В ідеалі вона повинна бути не тоншою ніж один сантиметр, інакше вам буде холодно. Якщо ж не можете обійтися без підборів, вибирайте взуття на товстих і невисоких каблуках. Ідеальний варіант – ковбойки чи козачки. Або віддайте перевагу танкетці.


Інші новини розділу