Кілька цікавих пивних бізнес-ідей Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2013 14:52 · Розділ: Цікаві факти

Фото з http://subscribe.ru/
Фото з http://subscribe.ru/

Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над створенням власного бізнесу. Одні йдуть у своїх мріях далі, стаючи успішними підприємцями, в той час як інші так і продовжують мріяти, боячись взятись за справу та шукаючи тисячі причин, які в народі називають просто – «відмазками».

Однією з основних причин, яка стримує охочих розпочати свою справу, є навіть не відсутність фінансів, як багато хто подумав, а відсутність ідеї. Як створити щось таке, що б виходило за межі загальноприйнятих уявлень про бізнес, приносячи при цьому чималий дохід? Як знайти прибуткову та поки що незайняту нішу на ринку?

Так, якщо ви візьмете до рук справочник предприятий Украины, то побачите, що українські бізнесмени особливою оригінальністю не вирізняються. Торгівля, юриспруденція, медицина, салони краси, ресторани та СТО – ось практично і все, чим заробляють на життя вітчизняні бізнесмени (про олігархів ми не говоримо).

Якщо ж ви робите ставку на оригінальність, пропонуємо вам кілька цікавих бізнес-ідей, які розкажуть, як заробити на… пиві.

1. Цукерки зі смаком пива. Дивовижні солодощі сьогодні випускає американська компанія Truffle Truffle. Крім того, що цукерки володіють досить-таки незвичним смаком, вони ще й виготовляються в ручну, що в декілька разів піднімає їхню вартість. Такий продукт обов’язково оцінять істинні гурмани, а також палкі прихильники цього хмільного напою.

2. А ось японські пивовари пішли іншим шляхом: вони зробили ставку не на оригінальність форми випуску пива, а на оригінальність продуктів, з яких його виготовляють, налагодивши випуск пива з… молока. Продукт отримав назву «Bilk». Автори ідеї розповіли, що зважилися на цей крок зовсім не заради слави. Просто неподалік лікеро-горілчаного заводу розташовувалася коров’яча ферма, яка кожного дня виливала цілу купу молока. Переводити харчі – явище недопустиме, і винахідливі японці вирішили перетворити молоко на пиво.

3. Техаський повар Марк Забл (Mark Zable) навчився… смажити пиво. Спершу він смажить солені пампушки, які начиняє пивом. Особливістю страви є те, що пиво зберігається в рідкому стані. Як йому це вдається, невідомо: Марк тримає рецепт і технологію приготування пивних пампушок в таємниці. Ще б пак: щоб навчитися утримувати пиво всередині, він втратив близько трьох років, то ж тепер видати першому стрічному секрет він явно не готовий.

4. Все це, звісно, дуже добре, проте в нашій державі така оригінальність навряд чи отримає схвалення. А ось торгівля наборами для домашнього вирощування і приготування пива може принести чималий дохід. Набори Grow Your Own Beer Garden сьогодні вже можна купити, щоправда, лише за кордоном, і коштують вони зовсім недорого - заплативши якихось 25 доларів, ви зможете насолоджуватися смаком приготованого власноруч пива.


Інші новини розділу