Таємничі поштові скриньки, недоступні для листонош, продовжують з'являтися у Великобританії Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2013 18:50 · Розділ: Цікаві факти

Ще одна таємнича поштова скринька, недоступна для листонош, з’явилася у Великобританії. Що це: черговий жарт якогось витівника чи, може, в окрузі появився велетень? А може, за справу взялися терористи?

У Великобританії продовжують знаходити дивовижні поштові скриньки, розташовані в місцях, явно не призначених для збору кореспонденції. Журналісти встигли назвати це явище першокласними пустощами.

Вперше таємнича поштова скринька була помічена в селищі Соннінг. Розташовувалася вона посеред ріки на опорі моста, і яким дивом вона туди потрапила, не знає ніхто. А якщо й знає, то не признається.


Місцеві мешканці, здивовані знахідкою, вирішили про все дізнатися у місцевої влади. Та ніякого розумного пояснення вони так і не отримали. Тоді вони звернулися до екстрасенса, що промишляє в селищі, але той теж не зумів нічогісінько пояснити.

І ось цими днями ще одну таку скриньку виявили в місті Телфорд, що знаходиться в графстві Шропшир. Ця скринька розташована при дорозі, однак висота, на якій вона висить, робить її недоступною як для місцевого населення, так і для листонош.

Червона скринька для листів також повисла на опорі мосту, тепер уже дорожнього. Від неї до тротуару – цілих три метри. Отож, переконані британці, автору цієї витівки необхідно було виявити неймовірну винахідливість, щоб, чіпляючи скриньку на міст, не потрапити на очі ні водіям, ні перехожим, яких тут дуже багато в будь-який час доби – шосе, на якому й виявили таємничу скриньку, є одним із найбільш жвавих в цілому графстві.

І якщо минулого разу першим скриньку помітив листоноша, то цього разу «відкриття» належить сімнадцятирічному студенту Адаму Вошбруку (Adam Washbrook). Хлопець розповів журналістам, що помітив скриньку цілком випадково. Він проходив повз опори мосту на перетині шосе M54 і A442, і тут цілком випадково помітив червону скриню, яка висіла на незвично великій висоті. Хлопець навіть повернувся, щоб пересвідчитися, чи справді в бетонну конструкцію мосту вмонтовано поштову скриню.

До розповіді хлопця приєднався й водій, що проїжджав мимо, і також помітив скриньку. Він розповів, що був вельми здивованим розташуванням коробки, адже для того, щоб дістати звідти листа, потрібно мати ріст щонайменше три метри. Чоловік пожартував, що, можливо, у такий спосіб пошта Британії хоче повідомити населення про підвищення цін на її послуги.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу