Британські поліцейські опублікували список найбільш безглуздих і таємничих викликів Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2013 14:05 · Розділ: Суспільство

Те, що система роботи наших правоохоронних органів далека від досконалості, напевне, ні в кого не викличе сумніву. Частенько, особливо коли справа торкається сімейних чвар чи непорозумінь між сусідами, доблесна міліція навіть не вважає за потрібне приїхати на виклик.

Інша справа Великобританія: тут поліцейські просто зобов’язані приїхати за вказаною адресою. Навіть якщо їхати нема чого. Навіть якщо злочину очевидно нема. І навіть якщо з них відверто хтось знущається. І вони їдуть. А після цього в британських архівах з’являються кумедні справи та рапорти про безглузді і таємничі виклики, над якими ми потім можемо посміятися від душі.

Нещодавно, для прикладу, поліцейські британського Глостершира вирішили опублікувати неофіційний звіт, в якому умістилася інформація про дивні і таємничі виклики, які за останній час вони отримали від місцевого населення.

Виклики і справді вражають психіку здорової людини. Хоча для тих, хто вірить у забобони і всі інші «принади» потойбіччя, ці історії можуть видатися не такими вже й смішними.

Так, недавно у поліцію округу зателефонувала одна перелякана мешканка, повідомивши, що чоловік, з яким вона мешкала в цивільному шлюбі, намагався навести на неї порчу.

Інший потерпілий, мешканець міста Страуд, розповів, що його отруїв супутник, який спеціально з цією метою запустили вражі відьми.

Ще один дзвінок за номером 999, який поступив від молодого хлопця, містив у собі щиросердне зізнання: юнак вирішив розповісти поліції, що він – чарівник.

А таксист із Челтенхема, зателефонувавши у поліцію, попросив негайно прислати до нього мисливців за привидами, оскільки навколо відбувається щось дивне. Більше того, він розповів, що його дружина – перевертень.

Причиною публікації цього досить незвичного списку став публічний запит одного місцевого товариства, члени якого щиро вірять у містичні події, які відбуваються навколо нас мало не щодня.

Можливо, хтось «Шукачів надприродного» таки має рацію. Принаймні, мешканка штату Міссурі переконана, що має справу з інопланетянами. Жінка тримає ферму, і вже декілька років поспіль з нею відбувається щось незрозуміле: якісь невідомі систематично забираються в корівник, жорстоко вбиваючи тварин. Всі спроби поліції спіймати злочинців успіхом так і не увінчалися. Сама ж американка допускає, що має справу з інопланетянами.

Джерело: http://toneto.net/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.