Любляча дітей примара взяла участь у сімейній фотосесії Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2013 11:19 · Розділ: Події у світі

Перегляд фотографій викликає у нас різні почуття: радість та веселі спогади, смуток чи ностальгію. Та іноді таке приємне, здавалося б, заняття може перетворитися на справжній жах.

Схожі емоції відчула одна британка, переглядаючи фото своєї доньки. Глянувши на щойно зроблені знімки, вона помітила одну моторошну деталь: за плече її обіймала примара, яку встиг захопити у кадр фотоапарат.

Сталося це з телеведучою Пічес Гелдоф (Peaches Geldof), мешканкою британського графства Кент. Декілька днів тому, коли Пічес купала свою маленьку донечку, їй захотілося зробити кілька знімків.

Разом з дитиною вона весело позувала перед камерою, та коли справа дійшла до перегляду знімків, жінка похолола від жаху: на фотографії вона побачила руку примари, яка обіймала її за плечі.

Не на жарт перелякавшись, жінка однесла дитину в кімнату, а сама закинула зроблені фотографії в Instagram. «Фотоспалах мобільного піймав руку примари, коли ми з Астаною були у ванні.

І це не може бути моя рука, адже однією рукою я обіймала доньку, а іншою тримала фотокамеру, щоб нас сфотографувати», - пише Пічес.

Інцидент добряче налякав британку. Віднісши дитину до кімнати, вона залишила двері прочиненими, щоб туди лилося хоч трохи світла – на випадок, якщо примара повернеться.

Вражена та нажахана телеведуча не змогла заспокоїтися і вирішила з’ясувати, хто мешкав у її будинку до неї. Історія, яку вона почула, не те що не розрадила жінку, а навпаки, підлила масла у вогонь. Виявляється, дім, у якому зараз мешкає Пічес, був збудований у 20-хх роках минулого століття. Тут повинні були поселитися один багатий чоловік разом зі свою дружиною, яка на той час виношувала дитину. Однак трапилося нещастя: дитина народилася мертвою, а нещасна матір, збожеволівши, наклала на себе руки, втопившись у ванні.

Рука примари на фото
Рука примари на фото

Гелдоф навіть розшукала в домі портрет колишньої власниці. «Як ви гадаєте, це її привид був у ванній? Мені здається, я бачила саме її», - запитує жінка у своїх віртуальних друзів.

Тим не менше, коли Пічес оговталася від пережитого страху й опанувала своїми емоціями, вона розповіла, що в принципі в домі царює дружня та материнська атмосфера.

«Можливо, вона оповістила про свою присутність тому, що любить дітей? Сподіваюся, що це так», - додала на завершення Гелдоф.

До речі, невідомі сутності частенько з’являються на знімках, зроблених фотокамерою. Трохи раніше мешканка штату Техас, фотографуючи свого племінника, захопила ще й таємничу постать у рожевому костюмі.

Джерело: http://fedpost.ru/

Інші новини розділу