Топ-10 країн, де отримують освіту українці Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2013 16:37 · Розділ: Освіта

З кожним днем все більше українців намагаються здобути вищу освіту за кордоном. Чому? Тому, що іноземний диплом справляє краще враження на роботодавців, тож ви, по-перше, набагато швидше зможете знайти собі гідну роботу, а по-друге, можете розраховувати на вищу заробітну плату.

Згідно з підрахунками спеціалістів, близько 6% співробітників компаній у великих містах країни здобували освіту за кордоном.

Та далеко не всі країни однаково популярні серед вітчизняних студентів. На рейтинг популярності зарубіжних вузів впливає рівень котирування диплому серед роботодавців, а також доступність закордонної освіти.

Тому українці вибирають вузи, які їм по кишені та по зубах. Поступаючи за кордон, ви повинні розуміти, що вчитися доведеться ретельно. Це у нас можна писати дипломные работы на заказ, за кордоном же доведеться за все братися самому. Та думка про те, що ви отримуватимете зарплату в 3-4 рази більшу, ніж українські випускники, повинна вас підбадьорювати.

Найчастіше серед співробітників великих компаній,які здобували освіту за кордоном, можна зустріти випускників російських вузів. Московський та петербурзький дипломи ціняться досить високо. Отримувати випускники-росіяни готові 13-15 тисяч гривень щомісяця.

На другому місці своєрідного рейтинг розташувалися університети Британії. Українські випускники британських університетів розраховують на зарплату, яка складає 170% від очікувань українців. А це – 20-25 тисяч гривень щомісяця.

Фото з http://finance.bigmir.net/
Фото з http://finance.bigmir.net/

Популярністю користуються й вищі навчальні заклади Сполучених штатів – приблизно один співробітник з двох сотень у великих містах здобував освіту саме тут. Що ж стосується зарплати, то випускники із США можуть працювати і за п’ять тисяч, хоча очікування більшості з них пов’язані з набагато більшими сумами.

Чимало абітурієнтів для здобуття освіти вибирають вузи сусідньої Польщі. Як не дивно, але випускники польських вузів готові працювати за значно менші суми, ніж в середньому українські випускники. Амбіції випускників варшавського університету не перевищують десяти тисяч гривень.

Багато працівників відають перевагу Німеччині, очікуючи в майбутньому заробляти 15 тисяч гривень. Потрапили до списку й Франція, сусідня Білорусія, Канада, Італія та навіть Австралія.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.