"Пишногрудий електрик" не може знайти роботу через власну сексуальність Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2013 20:56 · Розділ: Події у світі

Скільки б жінки не боролися за свої права, скільки б демонстрацій не провели запеклі феміністки, знищити дискримінацію в усіх її проявах, напевне, не вдасться ніколи.

І коли одні жінки займають керівні посади, доводячи світові, що для них умовностей не існує, інші місяцями не можуть знайти роботи. І зовсім не через власну некомпетентність чи необізнаність, а… через власний зовнішній вигляд.

В такій ситуації опинилася й британка Сіан Вілкокс. Ось уже три місяці поспіль ефектна блондинка намагається знайти роботу електрика, та поки що безрезультатно.

Сіан виповнилося 25 років. Нещодавно вона поскаржилася журналістам, що через власну сексуальність отримала відмову в п’ятдесяти компаніях, в яких проходила співбесіду.

Все відбувається за традиційною схемою. Дівчина спершу подає резюме, і до цього моменту все роботодавців влаштовує: і освіта, й інші можливості, вказані в анкеті. Та як тільки справа доходить до особистої зустрічі, все йде шкереберть – їй відмовляють через надто привабливу зовнішність.

«Я не уявляю, що робити. Ніхто з менеджерів не сприймає мене серйозно. На одній зі співбесід мені так і сказали, що я надто сексуальна, тож відволікатиму від роботи чоловіків, які працюють в компанії», - каже пишногрудий електрик. Сіан також розповіла, що на співбесідах в деяких компаніях зустрічала відвертих сексистів, які так і заявляли, що «місце такої жінки – на кухні».

Тепер Сіан страждає від приниження, адже всі оточуючі вбачають у ній пишногруду блондинку, і зовсім не хочуть помічати її фахових навиків.

Ось така-ось неприємна історія.

В принципі, дискримінації часом піддаються й чоловіки. Влітку цього року одного австралійського хлопця випхали з автобуса через надто сексуальне вбрання.

Хлопець не був оголений, та й одяг не був надто облягаючий, тим не менше, водієві автобуса не сподобалося, що най футболці юнака зображена напівроздягнена дівчина.

Стався цей кумедний інцидент в австралійському містечку Дарвін. 22-річний Деніел Вільямс зі своєю подругою не зміг доїхати додому на автобусі, оскільки його футболку водій назвав надто спокусливою: на футболці в одній лише нижній білизні красувалася модель Victoria's Secret.

Прогулюючись з дівчиною, хлопець врешті-решт вирішив їхати додому. Вони зайшли в громадський автобус, і зайняли місця в салоні. Та автобус не рушив з місця, а з уст водія пролунало: «У такій майці ти в цьому автобусі їхати не будеш». Деніел з дівчиною змушені були йти пішки.

Джерело: http://ru.tsn.ua/

Інші новини розділу