"Форбс" назвав найбільш переоцінених зірок Голлівуду Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2013 18:25 · Розділ: Культура

Голлівудські знаменитості заробляють багатомільйонні статки, дозволяючи при цьому заробити тисячам, а то й мільйонам людей, так чи інакше причетних до кінематографу. Компанії, створюючи гостросюжетні фільми, очікують чималих прибутків. Та далеко не завжди їхні очікування виправдовуються.

Тут все просто: чим відоміший актор, тим більший гонорар готова заплатити йому та чи інша компанія або режисер, очікуючи ще більшого повернення витрачених коштів. Та деякі проекти з якихось невідомих причин приречені на провал, в результаті чого інвесторам доводиться жалкувати з приводу того, що вони переоцінили знаменитостей.

І ось нещодавно популярне видання Forbes запропонувало читачам черговий традиційний рейтинг найбільш неефективних з точки зору капіталовкладень голлівудських знаменитостей. На першому місці опинився знаменитий американський комік Адам Сендлер. Актор успішно знявся в кількох десятках фільмів, проте останні три виявилися провальними: на кожному доларі виплаченого Адаму гонорару творці трьох останніх стрічок за участю знаменитості заробили навіть не по три з половиною долари – $ 3,40.

На другому місці опинилася актриса Кетрін Хайгл. Лауреат кількох престижних премій в галузі кінематографу та успішна актриса в останніх своїх роботах явно не виклалася на всі сто: кожен долав її гонорару приніс творцям фільмів всього три з половиною долари.

Трійку лідерів антирейтингу замикає актриса Різ Уїзерспун. Кілька «Золотих глобусів та «Оскар», низка інших престижних нагород не застрахували зірку від провалу: останні роботи , виявили себе у співвідношенні $ 1/3,90.

За «блондинкою в законі» розташувався легендарний Ніколас Кейдж. Талановитий актор останнім часом майже не приносить прибутків - шість доларів на кожен долар заплаченого йому гонорару.

Не виправдав надій і герой комедійних кінострічок Кевін Джеймс – його заробіток склав 6,1 долара на один долар гонорару.

Потрапив до рейтингу й кіноактор Дензел Вашингтон. У порівнянні з лідерами він заробив набагато більше - у 8,3 разів більше, ніж йому заплатили.

Сьомим став Стів Карелл з показником 10/1, за ним розташувалася героїня «Друзів» Дженніфер Еністон, яка примножила суму заплаченого їй гонорару в 10,6 разів. З аналогічним показником, та чомусь на дев’ятому місці рейтингу «Форбс» опинися Метт Деймон, а замикає список Райан Рейнольдс, кожен долар гонорару якого приніс кіношникам суму в 10,7 долара.

Джерело: http://www.kinonews.ru/news_38527/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?