Психологи назвали 6 типів друзів, які повинні бути у кожного Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2013 15:29 · Розділ: Психологія

Фото з econet.ru
Фото з econet.ru

У кожного з нас є друзі. З ними ми проводимо вільний час, ділимо радощі та смуток, веселимося та пліткуємо. І всі вони настільки різні, що якби зібралися в одну компанію, то вийшов би вельми строкатий і неочікуваний натовп.

Та огляньтеся навколо: чи всі типи друзів є у вашому арсеналі?

Озброївшись науковими досягненнями, психологи вирішили пояснити нам, які типи друзів повинні бути у кожного, хто прагне в житті досягти успіху та вершин саморозвитку.

1. Друг, кращий за вас. Наше життя йде настільки шаленими темпами, що просто неможливо встежити за найновішими віяннями та новомодними тенденціями. Та є люди, яким неймовірним чином це вдається. З такою людиною варто підтримувати товариські взаємини, адже вони дозволяють нам бути в курсі всіх новин, не відставати від життя. Вони додають у наше існування яскравих барв, роблячи нас щасливими.

2. Завжди готовий. Друзі, легкі на підйом, - на ціну золота. В наш час, коли на себе практично не залишається часу, дуже важливо в окремих випадках вміти оперативно змінювати свої плани. Сповнені ентузіазму люди, що прагнуть чогось нового, не дозволять вам нудьгувати.

3. Приклад для наслідування. Психологи рекомендують оточити себе людьми, які змушуватимуть вас до них тягнутися. І маються на увазі не лише матеріальні аспекти чи кар’єрні досягнення, але й моральні здобутки та інші аспекти. Тим не менше, тут не варто втрачати голову: досконалість не повинна бути показною.

4. Друг, який не знає інших ваших друзів. Такий друг для нас – справжній порятунок. Він може бути набагато об’єктивнішим, ніж решта знайомих. Крім того, з ним ви можете поділитися своїми проблемами, не остерігаючись того, що вони стануть надбанням усієї компанії.

5. Друг-правдолюб. Іноді дуже важливо почути про себе всю правду, нехай це буває болісно, але часом такий крок – єдиний вихід для вирішення проблеми. Якщо ви втрапили в халепу, така людина вам дуже допоможе, адже можливість критично оглянути ситуацію збоку дозволить набагато швидше знайти рішення тій чи іншій проблемі.

6. Друг, що знає вас краще, ніж ви самі. Такий друг повинен бути у кожного: старий та перевірений часом, якому однаково, хто ви та ким працюєте, тільки б у вас все було гаразд. З таким другом ви можете не прикидатися, нема необхідності показати себе кращим, ніж є насправді. Ви просто можете бути, нехай це трохи банально звучить, САМИМ СОБОЮ.

Джерело: http://telegraf.com.ua/

Інші новини розділу