З ожирінням повинні боротися паразитологи Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2013 11:29 · Розділ: Медицина

Проблемою ожиріння на сьогоднішній день стурбовані медики з усього світу. Мало не щодня з’являються нові диво-препарати, які обіцяють довірливим громадянам назавжди розпрощатися з ненависними кілограмами. І хоча реклама та деякі лікарі переконують, що препарати насправді дієві і є панацеєю від ожиріння, на практиці ми маємо зовсім іншу ситуацію: ожиріння – захворювання індивідуальне, і перед тим, як його лікувати, необхідно з’ясувати, що стало причиною появи зайвих кілограмів.

Так, часто ожиріння та потяг до переїдання може утворюватися в результаті психологічних проблем. Тоді людині, щоб схуднути, необхідно звертатися до психолога чи психотерапевта. В деяких випадках секрет надмірної ваги криється в зрушеному обміні гомонів – тут допомогти може ендокринолог. Та деякі дослідники переконують, що з проблемою ожиріння повинні боротися… паразитологи, адже це захворювання в переважній більшості випадків є результатом паразитування в нашому організмі глистів.

Прихильники цієї версії переконують, що глисты, симптомы присутності яких можуть бути найрізноманітнішими, є причиною практично усіх захворювань – від діареї та навіть до раку. І як би неймовірно все це не звучало, їхні моторошні припущення щоразу отримують серйозні наукові підтвердження.

Що ж стосується ожиріння, то різні типи паразитів викликають різні типи ожиріння. Організми найтовстіших людей є розплідниками стрічкових глистів, а також бичачого ціп’яка.

Заражені карликовим ціп’яком можуть виявити у себе на тілі дуже багато папілом. Крім того, людина поправляється в стегнах, у неї затікають ноги. Згідно з підрахунками медиків, близько третини людей є розносниками карликового ціп’яку.

Не менш небезпечний свинячий ціп’як. Виявляється в набряках на обличчі, утворенні глибоких зморшок. А на обличчі застигає страждальницька гримаса.

У носіїв ехінококозу росте живіт. Ноги стають округлими і незграбними, а на животі утворюються провислі складки.

Глисты, симптомы, ожирение
Глисты, симптомы, ожирение

Собачий ціп’як найчастіше виявляють у добродушних товстунів, з провислими мішками на шиї, невеличкими очима та випнутими вперед губами.

Та найчастіше ожиріння є вірною ознакою стрічкових глистів. Тому перед тим, як вирушити за покупкою чергової порції суперпрепарату або виснажувати себе дієтами та тренуваннями, зверніться до паразитолога, здайте аналізи та переконайтеся, що ваш організм не став домом для сотень огидних паразитів…


Інші новини розділу