Ельфи протягом семи років тримали в полоні жінку-антрополога Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2013 23:18 · Розділ: Наука

Ви вірите в існування ельфів? Якщо ні, вам варто бути обережними, інакше вони можуть вирішити довести вам, що існують насправді. Так, як вони зробили з данською дослідницею Кален Сондергаард. Жінка пробула в полоні у ельфів цілих сім років, і лише недавно її виявили рятувальники. Жінку-антрополога знайшли в одній з печер Ісландії, де, переконана місцева влада, її тримали в полоні підземні гуманоїди.

Коли Кален побачили рятувальники, вона була абсолютно голою та весь час щось бубоніла собі під ніс. Жінка була вкрита товстим шаром бруду і поводила себе, як тварина. Вона сиділа навпочіпки в невеликій ущелині «Скелі ельфів», що, згідно з віруваннями місцевих мешканців, є входом у підземний світ ельфів.

«Вона пригиналася до землі, як це роблять тварини, і розмовляла на незрозумілій нам мові», - розповів журналістам Арнор Гудйонсен зі служби порятунку, який доставив жінку на вертольоті до місцевого госпіталю. На сьогоднішній день дослідниці виповнився 31-рік, а коли вона потрапила в полон до загадкових істот, їй було всього 24.

З незрозумілої бесіди Кален рятувальникам вдалося розібрати всього одне слово – алфур, що в перекладі з давньоісландської означає «ельф». Більше того, на спині дослідниці красувалися татуювання, що дуже скидалися на малюнки, на які повсюдно натрапляли вікінги, коли приїхали на острів у 874 році. Ці знаки вікінги іменували «письменами ельфів».

Згідно з віруваннями місцевих мешканців, на території Ісландії під землею мешкають крихітні гуманоїди. До цього часу вчені скептично ставилися до цих вірувань, та, скидається на те, що зовсім скоро їм доведеться переглянути свою думку.

Дослідниця Кален якраз і займалася вивченням фольклорних традицій місцевих народностей. В печерах вона розшукувала хоча б якісь докази існування цивілізації ельфів. І в 2006 році жінка раптово зникла.

Поліція схилялася до версії вбивства, та тіла датчанки так і не зайшли. І ось через сім років, в лютому 2013, група мандрівників помітила жінку, яка пересувалася навкарачки, намагаючись вибратися з ущелини. Її одразу ж забрали в госпіталь, щоб провести відповідні обстеження.

Що ж стосується ісландського народу, то вірування в існування ельфів тут настільки сильні, що владі доводиться приймати рішення стосовно будівництва будівель чи заводів тільки з дозволу ельфів. Все перевіряється офіційно, і лише пересвідчившись, що будівництво не розпочнеться на чужих територіях, влада може видати дозвіл на початок робіт

Згідно з даними проведеного нещодавно опитування, більше 70% ісландців вірять в існування ельфів.

Джерело: http://www.ukr.net/news/kurezy.html

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.