Автомобіль-мурашка Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.07.2009 11:20 · Розділ: Нові технології

Щоб машина могла перевозити вантажі, вона зовсім не обов'язково повинна досягати розмірів величезної далекобійної вантажівки. Нещодавно, для транспортування невеликих вантажів, було розроблено компактний автомобіль-мурашку, що стане відмінним варіантом для переповнених міських вулиць.

Фото взято з сайту liveinternet.ru
Фото взято з сайту liveinternet.ru

Розміри новинки досить невеликі: у кабіні поміщається тільки одна людина, а компактність забезпечується за рахунок підйомного кузова. Зважаючи на це, такий автомобіль може припарковуватись навіть на найменших ділянках асфальту та легко втиснутися між іншими транспортними засобами. Але, як тільки знадобитися щось велике перевезти, кузов відкидається і машина стає справжньою вантажівкою.

Фото взято з сайту liveinternet.ru
Фото взято з сайту liveinternet.ru

Звичайно, ця міні-вантажівка не замінить великі транспортні засоби. Проте, її перевагами є компактність, мобільність і посилені можливості маневрування. На відміну від величезних машин, це незамінний помічник в умовах міста, за допомогою якого можна перевезти з місця на місце холодильник, телевізор, меблі або декілька ящиків з продуктами.

Джерело liveinternet.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.