У США першокласника вигнали зі школи за сексуальні домагання Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2013 20:51 · Розділ: Суспільство

Відстоюючи інтереси жінок, влада багатьох країн приймає закони, спрямовані на захист слабкої статі від сексуальних домагань. Тому в розвинених країнах іноді навіть хтивий погляд може каратися законом. Та часто ці закони переходять всі межі: цими днями у США першокласника вигнали зі школи за… сексуальні домагання.

Основою для прийняття суворого рішення адміністрацією школи став поцілунок в руку, яким маленький школяр нагородив свою однокласницю.

В результаті керівництво навчального закладу вирішило, що хлопчик вчинив украй непристойно, і його негайно ж відсторонили від занять.

Шестирічного Хантера Йелтона з міста Кенон-Сіті що в штаті Колорадо виключили зі школи за те, що він виявив симпатію до своєї сусідки по парті.

«Сталося це під час занять. Ми читали по групах, я нахилився і поцілував їй руку», - розповів хлопчик. Школяр і до сьогодні не розуміє, що стало причиною гніву та звинувачень дирекції, тим не менше, він вважає, що вчинив погано, адже за що б його тоді мали карати?

«Мене справедливо відправили до директора. Я щось накоїв, шкодую з цього приводу, та я завжди намагався добре поводитися в школі», - скаржиться Хантер.

Рішення шкільної дирекції викликало всезагальне обурення. А мати хлопчика Дженніфер Саундерс взагалі була шокована тим, що трапилося. Вона розповіла, що діти вже давно симпатизують одне одному, але в цьому немає абсолютно нічого поганого. Хлопчик і раніше цілував руку своїй однокласниці, і та нічогісінько не мала проти. Діти називали себе найкращими друзями. Та цього разу все побачили однокласники, і розповіли вчителю. А той поспішив повідомити про все дирекцію, яка прийняла украй неочікуване рішення.

Так, директор начального закладу назвав поведінку дитини «сексуальним домаганням». «Тепер мій син запитує у мене, що таке секс? Я переконана, що одне лише слово «секс» недопустимо застосовувати до шестирічної дитини», - скаржиться Саундерс. Схоже, невинний дитячий поцілунок пробудив у директора його власні збочені фантазії.

Тим не менше, вчинок Хантера занесений у його особисту справу в графу сексуальні домагання. А це може добряче нашкодити йому в майбутньому.

Що стосується експертів, то їх рішення дирекції також вельми здивувало. Психологи переконують, що така модель поведінки для шестирічного хлопчика є абсолютно природною, в саме формулювання «домагання» недопустимо вживати до дітей, оскільки вони не розуміють, про що йде мова.

Джерело: http://reporter-ua.com/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.