Microsoft працює над створенням високотехнологічних ліфчиків Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2013 18:40 · Розділ: Нові технології

До чого тільки не вдаються розробники новітніх технологій, аби тільки розширити користувацьку аудиторію. Практично постійно провідними компаніями світу ведуться незрозумілі для більшості з нас розробки, яким судилося через деякий час канути в небуття. Компанії не шкодують ні часу, ні грошей, і деколи, слід визнати, в них щось таки та й виходить.

Щоправда, яка доля чекає останню розробку від Майкрософт, здогадатися важко – компанія, що займається випуском програмного забезпечення, розробкою операційних систем та комп’ютерних технологій, недавно взялася за створення високотехнологічних ліфчиків.

Фото з www.poltava.pl.ua
Фото з www.poltava.pl.ua

Так, керівництво гіганта комп’ютерної індустрії вирішило випустити високотехнологічні бюстгальтери, які подбають про здоров’я та красу представниць прекрасної статі. «Розумний» ліфчик служитиме застереженням для жінок при переїданні.

Розробки ведуться під керівництвом Мері Червінські (Mary Czerwinski), а сам проект ведеться співробітниками першого відділу дослідницьких проектів компанії, які займаються вивченням можливостей комп’ютерних технологій виявляти стрес та підбирати способи боротьби зі стресовими факторами. Одним із проектів відділу, власне, і є розробка ліфчика зі інтегрованою електрокардіограмою та датчиками руху.

«Цей винахід створено спеціально для жінок, схильних переїдати через стреси та надмір негативних емоцій, - пояснила Червінські журналістам каналу Discovery News. – Ліфчик допоможе жінкам отримувати точну інформацію про свій власний емоційний стан, що у свою чергу дозволить представницям прекрасної статі набагато краще контролювати свої вчинки».

На сьогоднішній день вже було проведено кілька лабораторних випробувань. Учасницям експерименту роздавали спеціальні датчики, які кріпилися до нижньої білизни. Сенсори зчитували інформацію, відсилаючи її на мобільні телефони в режимі реального часу.

В результаті піддослідні змогли отримувати точну інформацію стосовно свого емоційного стану та настрою. На даний час дослідники намагаються поєднати датчики з ліфчиком, щоб вони стали єдиним високотехнологічним продуктом.

За словами дослідників, можливість отримувати інформацію про свій настрій та емоційний стан дозволить вчасно розпізнавати симптоми стресу, які частенько проявляються в переїданні чи інших шкідливих звичках. А ліфчик просто-на-просто зробить носіння детекторів зручним.

Джерело: http://shett.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.