В Інтернеті з'явився "ринок замовних убивств" Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2013 15:14 · Розділ: Кримінал

Інтернет відкрив широкі можливості для всього людства. Високоякісний зв’язок, необмежене спілкування, яке долає відстані, широчезна мережа безготівкових розрахунків – словом, Інтернет долає будь-які межі та умовності. Тим не менше, Інтернет не вибирає між добром і злом, і поряд з необмеженою площиною для втілення добрих намірів він став украй небезпечним інструментом в руках злочинців.

Зламування паролів та кодів, крадіжки секретних даних, номери рахунків банківських карт – все це стає досяжним для вправних злочинців, тоді як рівень їх захищеності в умовах анонімності Інтернету зростає.

Декілька місяців тому Інтернет-аудиторію вразив черговий сервіс, який відкрито та не приховуючись пропонує послуги кілерів. Точніше, він не просто пропонує послуги, а влаштовує свого роду аукціон, на якому можна робити внески, бажаючи покінчити з чиїмось життям.

Уявіть собі, що одного прекрасного дня вам захотілося когось убити. Самі за справу ви не візьметеся зі зрозумілих причин, а найняти професіонала грошей у вас явно не вистачає. Що робити в такому випадку? Надіятися, що у вашого ворога є ще кілька ворогів, готових вчинити так, як ви.

Далі слід зайти на сайт Assassination Market, і, використовуючи популярну сьогодні Інтерет-валюту – біткоіни, зробити внесок на рахунок об’єкту вашої ненависті. Точніше, не на його рахунок, а на рахунок, на який кластимуть гроші всі охочі його вбити.

Коли назбирається пристойна сума, залишиться чекати, поки за справу візьметься професіонал. Після скоєння убивства всі гроші дістануться йому.

Засновником цього божевільно-моторошного сайту став користувач, який назвався Сандзюіро Кувабатаке – на честь героя «Охоронця», знятого Акіром Куросавою.

Основна мета, яку переслідує сайт, - збільшити кількість користувачів та зайнятися вбивством політиків. «Ми повинні змусити всіх боятися займати будь-яку публічну посаду», - написано на головній сторінці сайту.

«В результаті сайт знищить всі уряди по всьому світу. Я вірю, що це змінить світ на краще», - ділиться своїми поглядами Сандзюіро Кувабатаке.

Яким би божевіллям все це не здавалося, сайт знайшов своїх послідовників. Сьогодні на «Ринку найманих вбивць» розміщено сім замовлень, і це при тому, що функціонує ресурс всього чотири місяці. Під загрозою можуть опинитися президент США Барак Обама, глава АНБ Кіт Александер, директор національної розвідки Джеймс Клеппер, а також голова ради керуючих Федерального резерву США Бен Бернанке. Власне, він і зібрав найбільшу суму в розмірі 124 біткоінів, яка в перерахунку на долари склала більше $ 85 тисяч.

Джерело: http://facte.ru/

Інші новини розділу