Позбутися болю в спині китайцеві допомогли щоденні прогулянки в черевиках, що важать 400 кілограмів Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2013 12:46 · Розділ: Медицина

Сидяча робота, відсутність фізичних навантажень, неправильний спосіб життя – все це дуже часто призводить до появи болю в спині. При чому все частіше стикаються з цією проблемою молоді люди, в яких розвиваються хвороби, не характерні для їхнього віку.

Проблема є набагато серйознішою, ніж може видатися на перший погляд. Адже дуже часто ігнорування болю в спині призводить до розвитку серйозних невиліковних захворювань, здатних перетворити життя хворих на пекло.

Незважаючи на те, що сьогодні медицина знаходиться на досить високому рівні, все ж ліків від деяких недуг на сьогодні не знайдено. І часто запущена проблема зі спиною заводить медиків у безвихідь.

А ось один китайський робітник вирішив допомогти собі сам. Протягом тривалого часу страждаючи від нестримного болю в спині, китаєць вирішив, що настав час покласти цьому край. І допомогли чоловікові в цій нелегкій справі черевики, вага яких становить майже 400 кілограмів.

Так, китаєць переконаний, що саме систематичне носіння пари черевиків, вага кожного з яких складає не менше 196 кілограмів, й допомогли йому позбутися болю в спині.

Чжан Фухінг боровся зі своєю недугою протягом довгих семи років. Та безрезультатно. Тоді він вдався до крайнього методу – спробував щодня проходити відрізок шляху завдовжки 15 метрів у важезних черевиках. Окрім болю в спині, говорить чоловік, цей метод дозволяє назавжди розпрощатися з гемороєм – ще одним «побічним ефектом» сидячого способу життя.

Починав чоловік з набагато меншої ваги, і поступово довів її до показника в 400 кілограмів. Наступної весни він планує додати ще 50 кг.

На сьогоднішній день чоловікові виповнилося 52 роки. Він розповів, що пересуватися в таких важезних черевиках йому допомагає китайське мистецтво саморегуляції організму циган, яке дозволяє контролювати потік тілесної енергії.

Рухається китаєць, за його власним зізнанням, зовсім не завдяки сильним і тренованим м’язам – відривати ноги від землі йому допомагає вивільнена внутрішня енергія.
У Китаї носіння важкого взуття – досить популярна тенденція. Фухінг навіть зумів налагодити невелике виробництво взуття для початківців. Так, чоловік, який працює на заводі, що займається виробництвом деталей до автомобіля, пропонує китайцям придбати залізні черевики вагою в 19 кілограмів всього за 85 доларів. Є й важчі екземпляри. На сьогоднішній день китайцю вдалося продати вже кілька пар залізного взуття Торгівлю Фухінг веде через Інтернет.

Джерело: http://www.korzonews.info/

Інші новини розділу