У "Фейсбуці" скоро з'явиться кнопка "Співчуваю" Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2013 19:19 · Розділ: Нові технології

Вже найближчим часом в соціальній мережі Facebook з’явиться ще одна кнопка, яка дозволить користувачам висловлювати одне одному ще одну емоцію – співчуття.

Цими днями стало відомо, що у Facebook розробили кнопку Sympathize («Співчуваю»), яка вживатиметься поряд з традиційним Like («Мені подобається»).

Щоправда, кнопка з’являтиметься не біля кожної фотографії. Тільки якщо користувач у своєму статусі для позначення свого настрою використовуватиме смайлик, що вживається для вираження сумних емоцій, тоді замість кнопки «Мені подобається» на екрані з’являтиметься «Співчуваю».

Один з інженерів мережі розповів, що попередньо кнопка створювалася спеціально для одного з внутрішніх проектів, які реалізовує Facebook. При цьому він зазначив, що у керівництва мережі ніяких чітких планів щодо впровадження кнопки для безпосереднього користування всіма учасниками ресурсу поки що немає.

Ідея створити кнопку виникла після проекту під назвою «День вивчення співчуття». В рамках проекту звичайним користувачам та дослідникам запропонували «покращити уявлення компанії про те, що рухає співчуттям та які його переваги».

І ось під час зустрічі представників Facebook з аудиторією в присутніх виникло запитання, чи не планує керівництво мережі вводити кнопку,яка б могла стати альтернативою кнопці «Мені подобається». Справа в тому, що вживання цієї кнопки в багатьох випадках є недоречним, наприклад, тоді, коли людина повідомляє друзям про смерть батьків.

Даючи відповідь на запитання, Ден Муріелло, що займає посаду програмного інженера компанії, зауважив, що трохи раніше над проектом зі створення кнопки «Співчуваю» та введення її в мережу працював один з його колег.

Створена в рамках проекту кнопку, як уже зазначалося, не буде доступною для оцінювання кожної публікації. Тобто для традиційних постів і надалі використовуватиметься кнопка «Мені подобається». Та якщо користувач до своєї публікації додаватиме певну емоцію, яка означатиме, що йому сумно з якогось приводу, замість кнопки «Мені подобається» на екрані з'являтиметься «Співчуваю».

Ідея прийшлася по душі більшості присутніх. Та керівництво компанії вирішило, що вводити її у всезагальний обіг поки що рано.

Та цілком ймовірно, що скоро функціональна панель мережі поповниться ще одним пунктом. Справа в тому, що у Facebook зустрічі розробників програмного забезпечення компанії зустрічаються доволі часто, і результатом їх співпраці колись стали функції чату та «запропонувати друзів».

Джерело: http://www.bbc.co.uk/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.