Китаєць наклав на себе руки після того, як кохана попрохала його "зайти у ще одну крамничку" Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2013 17:12 · Розділ: Події у світі

Виявляється, така мила жіноча слабкість, яку дозволяє собі переважна більшість жінок, – а мова зараз іде про шопінг – може бути смертельною. Під загрозою опинилися чоловіки: психологічна травма, яку отримують найбільш вразливі представники сильної половини людства, часом буває несумісна з життям.

Яскравим прикладом тому став один китаєць, який наклав на себе руки після того, як кохана попрохала його «зайти у ще одну крамничку».

Відвідувачі китайського торгового центру нічого не підозрювали, як і не передчували нічого поганого друзі й знайомі самогубці. Як і більшість відвідувачів, китаєць зі своєю половинкою завітав сюди, щоб прикупити подарунків з нагоди Різдва та новорічних свят. Однак шопінг закінчився трагічно: не витримавши багатогодинного ходіння по магазинах, 38-річний чоловік наклав на себе руки.

Сталося це в місті Сюйчжоу на сході Китаю. Після перегляду відео, знятого камерами спостереження, з’ясувалося, що покійний Тао Сяо разом з подругою пробув у торговому центрі близько п’яти годин. Пара накупила стільки подарунків, що насилу могла пересуватися центром.

Тривалий шопінг втомив чоловіка, і він вирішив сказати про це свій супутниці, але та зупинятися не хотіла: жінці потрібно було зайти у ще один магазин, щоб вибрати собі взуття.

У відповідь на це, розповідають очевидці, чоловік сказав, що взуття у неї предостатньо - стільки, що вона навряд чи могла б зносити його за все життя. Тому купувати ще – крок вельми безглуздий. Замість того, щоб послухати чоловіка, жінка розлютилася, почала називати його скнарою, наостанок додавши, що він псує їй Різдво.

Пара ще трохи посперечалася, і тоді знесилений Сяо кинув усі сумки на підлогу та стрибнув з балкону – з сьомого поверху торгового центру. По дорозі чоловік зачепив новорічні прикраси і приземлився на дах одного з кіосків, однак посадка була невдалою.

Очевидці, які все це бачили, запанікували й швидко почали розбігатися навсібіч. Та крім самогубці більше ніхто не постраждав.

Незважаючи на те, що рятувальники приїхали дуже швидко, чоловіка врятувати не вдалося. Тіло оперативно прибрали, і життя пішло своїм кругом.

У даному контексті експерти відзначають, що передсвяткові дні можуть бути напруженими для багатьох. Тому варто уважніше ставитися до своїх близьких, адже їм також потрібна підтримка і розрада.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу