В одній квартирі з транссексуалом Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2013 12:53 · Розділ: Кримінал

Дівчата стали двійниками (фото з ibigdan.livejournal.com )
Дівчата стали двійниками (фото з ibigdan.livejournal.com )

Чи задавалися ви коли-небудь питанням, чому детективні історії користуються такою популярністю? Чому твори Агати Крісті залишаються найпопулярнішими книгами серед представників багатьох народів? Чому історії про Шерлока Холмса, написані хтозна-скільки років тому, ще й сьогодні не втратили актуальності, а фільми, зняті за їх мотивами, вражають своїми касовими зборами? Все просто до геніальності: детективні історії містять в собі все, що потрібно читачеві: вони навіюють почуття страху, але не того моторошного, від якого кров стигне в жилах, а ніби містять натяк на страх, викликаючи приплив адреналіну, манять своєю таємничістю, змушують наші мізки думати, вмикають логіку тощо.

Можливо, саме цим можна пояснити, чому деякі люди цікавляться подробицями життя реальних злочинців, а жорстокі злочини їх не те що не відштовхують, а навпаки, приваблюють. І саме цим можна пояснити популярність передачі «Следствие вели с Леонидом Каневским», яка назбирує кожного разу все більшу аудиторію.

Та кримінальні історії різняться між собою. Одні вражають своєю жорстокістю та цинізмом, інші аж захоплюють майстерністю виконання. А бувають і випадки, які викликають на наших обличчях мимовільну посмішку.

Одна така історія сталася в минулому році в житті Бріттані Оссенфорт. Дівчина вирішила підшукати когось, хто б міг ділити з нею кімнату, взявши частину матеріальних витрати за оренду помешкання на себе. Бріттані вирішила, що їй дуже пощастило: до неї підселилася дівчина, яку добре знали її друзі. Звали її Мішель.

Дівчата дуже швидко потоваришували, і ось Бріттані помітила, що новоспечена подруга повністю наслідує її стиль: в одязі, манерах поводитися, - Мішель повністю перебрала стиль Бріттані, зробила таку саму зачіску та перефарбувала волосся в такий самий колір. Та й цим дивакувата сусідка не обмежилася: вона вирішила зробити на руці точнісінько таке саме татуювання, як у Бріттані.

Це вже дівчину трохи насторожило, але сваритися з подругою через такі дрібниці їй зовсім не хотілося. Рік все було спокійно, але ось одного дня до Бріттані на роботу зателефонувала поліція, запропонувавши їй внести заставу… за саму себе. Виявляється, Мішель, яка вирішила стати схожою на Оссенфорт, займалася проституцією.

Та й цим все не закінчилося: з’ясувалося, Мішель була зовсім не Мішель, а… Річардом Філліпсом. Це був чоловік, який вже кілька років жив в образі жінки.

Та найгірше не це – навіть після того, як все вияснилося, прибрати ім’я Бріттані з поліцейських документів закон не дозволяє. Єдине, що їй запропонували правоохоронці, це пояснювальна записка, яка розтлумачувала, яким чином ім’я порядної дівчини опинилося в документах поліцейської дільниці.


Інші новини розділу