5 ідей оригінально розмістити фотографії вдома Автор: lesya · Опубліковано: 09.12.2013 20:30 · Розділ: Цікаві факти

Щоб наша квартира була затишною та стильною, необхідно подбати про кожну дрібницю, про всі навіть найменші елементи інтер’єру, адже саме вони створюються єдину цілісну картину вашого помешкання, і, звісно ж, необхідну атмосферу.

Саме тому питанням дизайну сьогодні приділяють так багато уваги, а спеціалізовані магазини рясніють настільки широким асортиментом різного роду декоративних елементів, що аж очі розбігаються. При цьому деякими з них ви зможете прикрасити помешкання самостійно, тоді як у випадку з іншими без допомоги спеціалістів не обійтися.

Та перед тим, як приступити до оформлення та декору, необхідно зробити в квартирі ремонт. Який? Це вже на ваш вибір та смак, однак подбайте, щоб все було витримане в одному стилі.

А будь-який ремонт, як відомо, супроводжується цілою низкою незручностей та просто величезною кількістю бруду. Тому вам може знадобитися уборка квартир после ремонта – навіщо ж тратити купу часу та зусиль на прибирання, якщо це можуть зробити люди зі спеціальними навиками та засобами.

Коли вже у вашій квартирі зроблено ремонт, і вона вичищена до блиску, можете приступати до найприємнішого – милих дрібничок. Ваше завдання – розмістити улюблені речі (мова йде про декоративні елементи) так, щоб вони не заважали, та при цьому прикрашали кімнату, заповнюючи стіни та не залишаючи незаповнених прогалин. І одним з найкращих елементів для декору є… фотографії. Надто банально, скажете ви? А ось і ні, головне - до справи підійти творчо.

Пропонуємо вам кілька ідей, які допоможуть зі смаком розмістити фотографії в домі.

1. Створіть колаж «Покоління» - виглядає оригінально та дуже по-домашньому. Повісивши таке фото на стіну, ви й оригінальність продемонструєте, і повагу до родичів виявите.

Фото з сайту http://hmhome.ru/
Фото з сайту http://hmhome.ru/

2. Оригінально виглядають кубики з фотографіями. Наприклад, таким чином можна розмістити в квартирі весільні знімки: на одній грані кубика красується фотографія молодят, на сусідній – буква, що є частиною слова «кохання».

3. Якщо ж наближається якийсь родинний празник чи черговий ювілей, підготуйте вінок з фотографій. Основа такого вінка – кілька гнучких гілочок, на які почеплені фото в рамках приблизно однакового розміру. Повісити такий вінок можна будь-де.

4. Досить оригінально виглядає фото, роздруковане на старій сторінці газети. Фотографію можна помістити в рамку, зроблену під старовину, і повісити на стіну.

5. Цікаво виглядатиме й композиція з улюблених знімків та дерев’яної драбини. У кожній перемичці драбини необхідно зробити дірку, і закріпити фотографію в рамці. Всю композицію прикрасьте декоративними гілками.


Інші новини розділу