Народжені в СРСР: найпоширеніші "радянські" звички Автор: lesya · Опубліковано: 10.12.2013 08:15 · Розділ: Суспільство

У кожного з нас є свої звички, сформовані найрізноманітнішими факторами: сім’єю, колом спілкування, особливостями світогляду. І оточуючий світ, який невпинно розвивається, щоразу породжує нові звички. Та з проходженням часу нам видається, ніби ми ну просто не могли робити того, що робили насправді.

Та є звички, які настілки міцно вкоренилися у нашій підсвідомості, що вже стали частиною менталітету. І особливо це помітно серед людей, народжених в СРСР. Погляньте навколо: можливо, ваші бабусі чи матері «грішать» такими звичками, а може, й самі ви деколи дозволяєте собі скоїти щось з наступного списку.

- Зберігання поліетиленових пакетів. Практично в кожному домі ще й досі можна знайти шухляду, переповнену використаними поліетиленовими кульками. Якщо б таке містечко ви облаштували десь за кордоном, воно б одразу розповіло всім, звідки ви родом.

- Ох, скільки жінок люблять зрізати ґудзики зі старого вбрання, скидаючи їх у бляшану банку. Потім, коли від вашого одягу відвалиться черговий ґудзик, ви дістанете коробку, в якій відшукаєте екземпляр ну майже такий, як вам потрібно – і за розміром, і за кольором. Акцент на слові «майже».

- Навіть якщо ви не вмієте консервувати, все одно рука не підніметься викинути використані банки. В результаті їх батареї щоразу поповнюються, місця в квартирі стає все менше, та звільнити антресолі ми просто не знаходимо в собі сил.

- Навіть якщо ваші діти давно виросли, а внуків ви ще не очікуєте, старі поржавілі санки обов’язково повинні зберігатися на балконі. І найкраще, коли вони причеплені до рами. Поряд з санками, та вже на самому балконі, може покоїтися старий холодильник – невже ви гадаєте, що він коли-небудь знову запрацює?...

- До цих пір обробляєте стрілки на колготках лаком? Навіщо ж викидати, якщо під чоботами й так не видно - такі ж колготки можна автоматично вважати новими!

- Для більшості людей, які народилися в СРСР, просто неможливо тихенько замовити таксі чи відповідні служби, щоб перевезти, що потрібно. Набагато краще обдзвонити всіх знайомих, пообіцявши могорич, який згодом в кілька разів дорожче обійдеться, аніж оплата послуг таксі без зайвого шуму.

- Все ще носите вдома старе вбрання, яке вже на люди «вдягнути» соромно? Пора змінюватися.

- У вашій шафі обов’язково знайдеться кілька відрізів тканини на костюм чи сукню, а ще сила силенна клаптиків, і все це попри те, що шити ви зовсім не вмієте і не маєте наміру вчитися? Вам пора переосмислити свої звички.

- А ще ви, напевне, звозите старі речі на дачу, доїдаєте черствий хліб, коли на столі пахне свіжий, виставляєте кришталевий посуд на всезагальний огляд, і багато-багато всього іншого.

Джерело: http://woman.ua/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.