Американець, якого заарештовували більше 1500 разів, знову потрапив за ґрати Автор: lesya · Опубліковано: 09.12.2013 22:46 · Розділ: Кримінал

Гляньте на фотографію цього чоловіка: нічим собі непримітний літній афроамериканець, трохи кумедний, трохи любитель закласти за комірець – так подумає більшість тих, хто бачить або чує про чоловіка вперше. Насправді ж на рахунку американця куди більше «досягнень».

Цьогорічний День Подяки мешканцю південноамериканського штату Кентуккі довелося святкувати за ґратами: він потрапив сюди за порушення громадського порядку та привселюдне пияцтво. І якщо б когось перспектива провести довгоочікуване та улюблене багатьма американцями й мешканцями Канади свято подалі від знайомих та рідних засмутила, то тільки не нашого «героя»: саме тут, у в’язниці, чоловік почувається як риба у воді.

І справа не в кількості проведених за ґратами років.

65-річний Генрі Ерл (Henry Earl) за своє життя провів у в’язниці «всього» шістнадцять років – термін зовсім невеликий у порівнянні з кількома довічними, для прикладу, - а в кількості арештів, яких у Генрі налічується чи не найбільше в світі.

Скільки разів чоловіка заарештовували, підрахувати важко, відомо лише, що кількість арештів давно перевалила за півтори тисячі.

65-річного американця прозвали «чоловіком з найбільшою кількістю арештів у світі». В жовтні цього року він знову потрапив за ґрати, і знову за громадське пияцтво. На цей раз правоохоронці спіймали його в містечку Лексингтон.

Всього у в’язниці Генрі провів шістнадцять з половиною років. Більшість термінів – за порушення громадського порядку та публічне пияцтво, яке у США карається законом досить суворо.

Американця заарештували більше 1500 разів (фото з micharazomitupu.blogspot.com)
Американця заарештували більше 1500 разів (фото з micharazomitupu.blogspot.com)

Вперше під арешт Ерл потрапив у 1970 році – і не за пияцтво, а за носіння зброї. Таким чином, його кар’єрі злочинця вже виповнилося 43 роки. Та журналісти помітили чоловіка лише в 2008 році, коли під час судового процесу суддя повідомив, що це був тисячний арешт чоловіка.

Насправді ж арештів було більше: тисячу разів чоловіка заарештовували тільки за публічне пияцтво. в дійсності ж упертий американець потрапляв за ґрати 1333 разів. За кілька років, що пройшли з того часу, чоловік ловив на собі суворе око закону ще кількасот разів, і, незважаючи на те, що невідомо, яким за рахунком став останній арешт, відомо достеменно, що всього їх кількість перевищила показник у півтори тисячі.

Джерело: http://shett.ru/

Інші новини розділу