Джордж Клуні обізвав користувачів Twitter'у недоумками та ідіотами Автор: lesya · Опубліковано: 09.12.2013 21:01 · Розділ: Суспільство

Цими днями знаменитий голлівудський актор Джордж Клуні злісно прокоментував своє ставлення до соціальних мереж та їх користувачів, назвавши тих, хто реєструє акаунти в Twitter’і, недоумками та ідіотами. Єдине, що тепер залишається користувачам мережі, це втішатися думкою, що знаменитий актор такої ж невисокої думки і про користувачів інших соціальних мереж.

Відверте інтерв'ю з досить гнівними коментарями Клуні давав популярному журналу Esquire. І все, чим можна прокоментувати вчинок актора, це хіба що досить частим сьогодні «Наболіло!».

Бесідуючи з журналістами, Клуні зазначив, що акаунти в Twitter’і заводять хіба що недоумки та ідіоти. Автора не змогло зупинити навіть те, що акаунти в цій соціальній мережі є у президента США Барака Обами, папи Франциска I та безлічі інших, не менш відомих, аніж він, знаменитостей, політиків та громадських і культурних діячів.

Ображених фанатів Джорджа Клуні, які полюбляють «позависати» у Twitter’і, може втішити той факт, що популярний актор приблизно такої ж думки дотримується стосовно користувачів інших соціальних мереж. Крім того, він далеко не перший, хто різко та суворо критикує соцмережі. А якщо зважити, що багато хто з критиків згодом кардинально змінили свою думку і навіть завели власні акаунти, хвилюватися взагалі нічого.

Серед таких критиків, які згодом змінили свою думку, опинився й британський прем'єр-міністр Девід Кемерон, який у 2009 році розкритикував користувачів Twitter'у, проте всього через три роки вирішив спробувати сам, назбиравши вкінці-кінців більше половини мільйона послідовників. Більше того, Девід Кемерон через деякий час завів акаунт в китайській версії Twitter’а - Weibo.

Ще одним яскравим прикладом такого «навернення» є не менш знаменитий актор Х'ю Лорі. Донедавна він називав соціальні мережі «породженням сатани», та в листопаді цього року з якихось причин змінив свою думку і зареєстрував акаунт в Twitter’і. З того часу (а пройшло всього кілька днів) він назбирав 230 000 послідовників. Отож, переконані у виданні Times, вже найближчим часом «розум» прийде і до Джорджа Клуні.

На останок додамо, що, ймовірно, якась крихта правоти у противників соцмереж є: запеклі фанати Інтернет-спілкування нагадують наркотично залежних людей, ось лише наркотик трохи інший – доступний і не заборонений…

Та все ж для більшості людей соціальні мережі залишаються просто можливістю налагодити старі контакти, знайти однодумців та гарно провести час. І не більше...

Джерело: http://www.kp.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.